Odměny za nákup

- Při nákupu nad 5000,- Kč u nás

dostanete 5% slevový kupón

na další nákup.

- Ke každé objednávce dostanete

zdarma aršík samolepek.

Nevíte jaký dárek?

Pomůžeme Vám vybrat

Kontaktujte nás na 

emailu rc-auta.eu@seznam.cz

nebo tel. 602336636

a my Vám rádi pomůžeme s výběrem

nebo sestavíme nabídku přesně na míru

Sledujte nás na Facebooku

Facebook

Zboží Vám doručí

Reklamační řád

V případě, potřebujete odbornou pomoc při nastavení nebo detekci příčiny problému, kontaktujte nás na našich telefoních číslech.
Případnou reklamaci vždy oznamte předem doporučeným dopisem s konkrétním popisem vad výrobku a kopií kupního dokladu. Pokud bylo zboží doručeno přepravní službou či poštou, zašlete výrobek zpět na naši adresu (bez dobírkové částky) a zásilku označte slovem "REKLAMACE". Výrobek je třeba zaslat kopmletní, pečlivě zabalený, nejlépe v originálním obalu vč. veškerého dodaného příslušenství. U výrobků určených do terénu dbejte především na dostatečné vyčištění modelu tak aby byl způsobilý k opravě, zboží dodané mokré, zaprášené nebo s nánosem bláta či trávy nemusí výrobce příjmout k reklamačnímu řízení, nebo mohou být doúčtovány náklady spojené s přípravou výrobku k reklamaci. S dodaným zbožím prosím dodejte vždy dokument s těmito parametry: Jméno a adresa odesílatele, Adresa naší společnosti, datum kdy bylo zboží předáno k reklamaci, označení a název reklamovaného výrobku s co nejpřešnějším popisem závady nebo jakým způsobem k závadě došlo. Dále přiložte kopii faktury nebo kupního dokladu s viditelným datumem zakoupení. Po přijetí zásilky bude výrobek předán reklamačnímu oddělení k vyřízení reklamace. Na vyřízení reklamece je dle zákona stanovena lhůta 30 dnů od doručení výrobku.

Pokud bylo zboží odebráno osobně, je třeba dopravit vadný výrobek na adresu dodavatele.

Pozn.: Způsob vyřizování reklamací se řídí reklamačním řádem dodavatele.

Odpovědnost za vady 24 měsíců se určuje od data prodeje, které je uvedeno na faktuře. Záruka se vztahuje na skryté závady a také na závady na elektronice, které se vždy objeví hned při první jízdě. Proto doporučujeme před prvním použitím výrobek řádně překontrolovat, zda je vše v pořádku. Upozorňujeme, že záruka se nevztahuje na mechanické opotřebení dílů, popraskané, či ulomené části, které si uživatel způsobil vlastní příčinou. Záruka se také nevztahuje na elektroniku, která byla poničena v důsledku vyskratování (přepólování), přetížení (osazení jinými, než výrobcem doporučenými doplňky), v důsledku oxidace, nebo prováděním neoprávněných zásahů (zkracování kabelů, pájení, výměna konektorů, atd.)

Pokud kupující reklamoval zboží neoprávněně, např. nepravdivě uvedl vadu nebo její příčinu, je povinen prodávajícímu uhradit veškeré náklady vzniklé s vyřizováním této reklamace.

  • Využijte možnost doručení ZDARMA!