Odměny za nákup

- Při nákupu nad 5000,- Kč u nás

dostanete 5% slevový kupón

na další nákup.

- Ke každé objednávce dostanete

zdarma aršík samolepek.

Nevíte jaký dárek?

Pomůžeme Vám vybrat

Kontaktujte nás na 

emailu rc-auta.eu@seznam.cz

nebo tel. 602336636

a my Vám rádi pomůžeme s výběrem

nebo sestavíme nabídku přesně na míru

Sledujte nás na Facebooku

Facebook

Zboží Vám doručí

Vítejte v novém vzhledu e-shopu rc-auta.eu

Internetový obchod s rádiem řízenými modely působí na našem trhu již od roku 2008. Tento obchod je zaměřen na prodej Rc aut, letadel, lodí, vrtulníků, kamionů, tanků a nově i kvadrokoptér. Náš e-shop nabízí veliké množství náhradních dílů pro většinu rc modelů. Na našich stánkách naleznete velkou škálu produktů různých značek, mezi ty hlavní patří především Tamiya, Traxxas, HPI racing, Kyosho, Absima, Vattera, Himoto, Reely, Carson, Axial, Killerbody, Yeahracing, LRP, Pelikan, Dickie, Nikko, Lego.  

Vytořili jsme pro Vás nový vzhled internetového obchodu s rádiem řízenými modely. V tomto článku Vás tedy seznámíme s několika novými funkcemi a vlastnostmi, kterými nový e-shop disponuje.

Na co se můžete těšit

  • Hlavní předností nového e-shopu je aktuálnost dostpnosti zboží. Kontrola stavu  dostupnosti probíhá kždý den během noci. Pro lepší přehlednost se nedostupné produkty vůbec nezobrazují
  • Další výhodou je, že na novém e-shopu je 3x více zboží než na starém. Máte tedy větší možnost výběru a informací a produktech
  • Po vytvoření svého profilu na e-shopu rc-auta.eu získáte veškeré informace o stavu svých objednávek, bohužel přenesení vašich profilů ze starého e-shopu nebylo možné.
  • Pro rychlejší vyřízení objednávek a kvůli ochraně životního prostředí Vám již nebudou chodit faktury v papírové podobě, veškeré smlouvy Vám budou odesílány emailem, ihned po odeslání zboží 

 

1) Pokud se chcete vrátit na úvodní stránku stačí kliknou na logo v rc-auta.eu v hlavičče stránek.

Bez názvu

 

2) Pro naše Slovenské zákazníky, nebo ty, kteří chtějí nakupovat v cizí měně, je tu možnost změnit měnu v celém e-shopu, pomocí ikonky "změnit" v pravém horním rohu stránek. Viz obrázek č 2.

zmena meny

 

3) Na úvodní stránce máme nově promítání fotografií s novinkami pomocí slideru. Po strannách Fotografií si vždy můžete vrátit předchozí fotografii či přeskočit na další. Po kliknutí na tento obrázek Vás stránky automaticky přesměrují na daný produkt či kategorii. Budeme se co nejvíce snažit aktualizovat tyto fotografie s polu s novinkami.

hori

 

4) Na úvodní stránce pod promítáním novinek(sliderem) se nalézají kategorie, které nejčastěji používáte, přo vaše rychlejší hledání. Po kliknutí na jeden z obrázků vás stránky automaticky přesměrují do danné kategorie.

odkazy

 

5) V našém novém e-shopu můžete změnit zobrazení produktů. Můžete si tedy produkty prohlédnout buďto jako katalog ( běžné v našem starém vzhledu, obr. č 5), nebo nově i v řádku pod sebou(obr. č 6). Druhý způsob je vhodný hlavně při hledání v sekci náhradní díly. Toto zobrazení můžete změnit po kliknutí na jednu z ikon nad výpisem produktů.

zmena zobrazení

zmena zobrazmeny

 

4) Nad výpisem produktů si můžete zvolit řazení dle výběru, například dle nejnižší ceny. Hned vedle lze upravit počet zobrazených produktů na stránce. 

zmenarazeni

5) Nad výpisem produktů a možnstí řazení se nalézají dvě důležité ikony. Jsou to ikony "Výrobci" a "cena". Po rozkliknutí Výrobců se Vám zobrazí jejich výpis, můžete si zde tedy zvolit pouze výrobce, od kterého chcete aby se vám produkty zobrazili. V každé kategorii máte na výběr pouze výrobce kteří se v danné kategorii nachází. Po rozkliknutí ikony "Cena" si můžete zvolit cennové rozpětí, ve kterém se mají produkty zobrazovat. K tomuto slouží buďto cenový posuvník, nebo si můžete přímo do rámečků zadat ceny vlastní.

zmenyvyrobci2cena

 

 

 

 

Již brzy na našich stránkách

 

Náhradní díly k jednotlivému produktu se budou zobrazovat přímo u konkrétního produktu. Vlastníte-li tedy například rc auto HImoto Zenit XB, postačí když si vyhledáte tento model a náhradní díly naleznete přímo u něj.

 

Můžete se také těšit na spoustu nového zboží, hlavně značky Reely, Carson-modelsport, Axial a modelcraft.

 

Doufáme, že se nám podařilo vytvořit pro Vás přehlednější a lepší e-shop, který zpříjemní Vaše nakupování a s radostí se k nám opět vrátíte.

 

 

 

 

  • Využijte možnost doručení ZDARMA!