Odměny za nákup

- Při nákupu nad 5000,- Kč u nás

dostanete 5% slevový kupón

na další nákup.

- Ke každé objednávce dostanete

zdarma aršík samolepek.

Nevíte jaký dárek?

Pomůžeme Vám vybrat

Kontaktujte nás na 

emailu rc-auta.eu@seznam.cz

nebo tel. 602336636

a my Vám rádi pomůžeme s výběrem

nebo sestavíme nabídku přesně na míru

Sledujte nás na Facebooku

Facebook

Zboží Vám doručí

Tisk

Axial SCX10 Jeep Wrangler G6 1:10 4WD Kit

Dostupné
Cena:
Běžná cena: 11.199,- Kč
Naše cena: 8.490,- Kč
Bez DPH: 7.017,- Kč
Doprava zdarma!

Výrobce:Axial
Kód: ax90034
/ax90034-axial-scx10-jeep-wrangler-g6-110-4wd-kit-0
/ax90034-axial-scx10-jeep-wrangler-g6-110-4wd-kit-1
/ax90034-axial-scx10-jeep-wrangler-g6-110-4wd-kit-2
/ax90034-axial-scx10-jeep-wrangler-g6-110-4wd-kit-3
/ax90034-axial-scx10-jeep-wrangler-g6-110-4wd-kit-4
/ax90034-axial-scx10-jeep-wrangler-g6-110-4wd-kit-5

Popis produktu

Stavebnice expedičního a trialového speciálu

Pro vyznavače expedic a trialu, kteří si chtějí svůj speciál sestavit od prvního do posledního šroubku a vybavit svou oblíbenou elektronikou, je zde stavebnice nového modelu SCX 10.

SCX10 disponuje pevným kovovým tuhým rámem a byl navržen s cílem zvládnout i ty nejtěžší úseky mimo zpevněné cesty, k čemuž dopomáhá také odolná převodovka a nápravy používané běžně u crawlerového speciálu AX10.

Realistický vzhled modelu dotváří karoserie z tvrzeného plastu vybavená velkými blatníky. Licencované disky Walker Evans Racing jsou vyrobeny ze směsi vysoce kvalitních materiálů z důvodu pevnosti a dlouhé trvanlivosti. Celobarevný černý vzhled disků dotváří celkový sportovní design modelu. Disky jsou určeny pro běžné 12mm šestihranné unášeče. Pneumatiky 1.9 MAXXIS TREPADOR s extrémě lepkavou směsí typu R35, které mají agresivní dezén a vyznačují se vysokou přilnavostí.

Celý přenos výkonu na kola byl navržen tak, že se váha motoru posunula dolů a udrželo se tak nízké těžiště. Kompaktní převodovka umožňuje širokou škálu nastavení. Celkový převodový poměr lze nastavit od 15:1 až do 74:1 použitím různých pastorků a převodových kol podle toho, zda preferujete větší rychlost pro zpevněné cesty nebo menší pro trialové úseky.

Převodové kolo a pastorek jsou chráněny proti nečistotám celoplastovým krytem.
Spojka zajišťuje efektivní výkon motoru a zároveň výrazně zvyšuje životnost celého hnacího ústrojí.

Uzávěrka diferenciálu je vyrobena z jednoho kusu tvrdé slitiny, která zaručuje vynikající vlastnosti a přenese výkon na požadovanou nápravu.

Snadno sestavitelné a trvanlivé hnací hřídele jsou celokovové, jejich design umožňuje účinné přenesení výkonu na nápravy i v těch nejnáročnějších pasážích.
Nápravy byly navrženy s takovou funkčností, kterou nenabízí žádný jiný model na trhu. Již při výrobě byl brán zřetel na jejich sílu, úhly či světlou výšku. Pro zajištění dlouhé životnosti obsahují i tvrzené poloosy.

Geometrie odpružení náprav využívá čtyřbodové uchycení optimalizované pro eliminaci jejich zkřížení a pomáhá při strmém stoupání a v dalších extrémních situacích.

Maximálním off-road výkonům pomáhají také osazené kvalitní olejové tlumiče umožňující navíc i změnu poloh a tím lepší možnosti individuálního nastavení modelu.

Extrémní světlá výška, kvalitní pneumatiky a tažná oka v náraznících dělají ze stavebnice Dinga ideálního společníka do přírody. Pokud navíc použijete čtrnáct předpřipravených pozic pro instalací svého vlastního osvětlení nebo systém Axial Simple LED Controller (není součástí dodávky) bude model připraven na všechny nebezpečné situace i při nočních toulkách.

Parametry:

 • Podvozek: Axial SCX10
 • měřítko: 1:10
 • Pohon: 4WD trvalý pohon všech kol kardanem
 • Vybavení: odolný ocelový rám, kompletní sada kuličkových ložisek, planetové diferenciály, uzávěrka diferenciálu, olejové tlumiče s možností nastavení polohy, univerzální poloosy, zakrytované převody, pneumatiky, disky s manžetami, čirá lexanová karoserie vč. polepů, světla (bez LED diod), přední ochranný rám, kvalitní materiály, dostupné náhradní díly, podrobný obrázkový manuál.

Parametry podvozku:

 • délka: 460mm
 • šířka: 225mm
 • výška: 230mm
 • rozvor: 305mm
 • světlost: 68mm
 • hmotnost: 1630g

Potřebné příslušenství:

 • elektronický regulátor rychlosti
 • elektromotor typ 540
 • RC souprava (přijímač, vysílač, servo)
 • pohonná baterie (šestičlánek 7,2V)
 • nabíječ pohonné baterie

Související zboží

 • Využijte možnost doručení ZDARMA!