Odměny za nákup

- Při nákupu nad 5000,- Kč u nás

dostanete 5% slevový kupón

na další nákup.

- Ke každé objednávce dostanete

zdarma aršík samolepek.

Nevíte jaký dárek?

Pomůžeme Vám vybrat

Kontaktujte nás na 

emailu rc-auta.eu@seznam.cz

nebo tel. 602336636

a my Vám rádi pomůžeme s výběrem

nebo sestavíme nabídku přesně na míru

Sledujte nás na Facebooku

Facebook

Zboží Vám doručí

Tisk

Axial SCX10 Dodge Ram Power Wagon, 4WD, RTR

Dostupné
VÝPRODEJ
Cena:
Běžná cena: 12.999,- Kč
Naše cena: 11.490,- Kč
Bez DPH: 9.496,- Kč
Doprava zdarma!

Výrobce:Axial
Kód: ax90037
/ax90037-axial-scx10-ram-power-wagon-1-10-scale-el-4wd-rtr-0
/ax90037-axial-scx10-ram-power-wagon-1-10-scale-el-4wd-rtr-1
/ax90037-axial-scx10-ram-power-wagon-1-10-scale-el-4wd-rtr-2
/ax90037-axial-scx10-ram-power-wagon-1-10-scale-el-4wd-rtr-3
/ax90037-axial-scx10-ram-power-wagon-1-10-scale-el-4wd-rtr-4
/ax90037-axial-scx10-ram-power-wagon-1-10-scale-el-4wd-rtr-5

Popis produktu

RTR model expedičního a trialového speciálu

Ať už chystáte procházku do Prachovských skal, výšlap na Lysou horu nebo cestu do vinic Jižní Moravy, je nejnovější SCX 10 určen přesně vám. Model inspirovaný off-road vozidly je svou stavbou určen pro expediční a trialové ježdění.

Realistický vzhled modelu, pevný kovoý rám podvozku, plastová ochranná klec karoserie a přední nárazník s hliníkovými výztuhami zaručují dobrodružství na každém ujetém metru.

SCX10 byl navržen tak, aby se sice podobal své skutečné předloze, ale zároveň aby byl schopen zvládnout i ty nejtěžší úseky i mimo zpevněné cesty, k čemuž přispívají i odolná převodovka a nápravy používané běžně u crawlerového speciálu AX10.

Realistický vzhled modelu dotváří menší kola a pneumatiky. Licencované disky Walker Evans Racing jsou vyrobeny ze směsi vysoce kvalitních materiálů z důvodu pevnosti a dlouhé trvanlivosti. Kombinace černé barvy a chromu vytváří velice poutavý design. Disky jsou určeny pro běžné 12mm šestihranné unášeče. Pneumatiky 1.9 Ripsaw s extra lepkavou směsí tupu R35 jsou přilepeny k diskům již z výroby. Pneumatiky mají agresivní dezén a vyznačují se vysokou přilnavostí.

O pohon modelu se stará motor Axial 27T, který nabízí dostatek výkonu pro překonání všech překážek.

Celý přenos výkonu na kola byl navržen tak, že se váha motoru posunula dolů a udrželo se tak nízké těžiště. Kompaktní převodovka umožňuje širokou škálu nastavení. Celkový převodový poměr lze nastavit od 15:1 až do 74:1 použitím různých pastorků a převodových kol podle toho, zda preferujete větší rychlost pro zpevněné cesty nebo menší pro trialové úseky.

Převodové kolo a pastorek jsou chráněny proti nečistotám celoplastovým krytem.
Spojka zajišťuje efektivní výkon motoru a zároveň výrazně zvyšuje životnost celého hnacího ústrojí.

Uzávěrka diferenciálu je vyrobena z jednoho kusu tvrdé slitiny, která zaručuje vynikající vlastnosti a přenese výkon na požadovanou nápravu.

Snadno sestavitelné a trvanlivé hnací hřídele jsou celokovové, jejich design umožňuje účinné přenesení výkonu na nápravy i v těch nejnáročnějších pasážích.
Nápravy byly navrženy s takovou funkčností, kterou nenabízí žádný jiný model na trhu. Již při výrobě byl brán zřetel na jejich sílu, úhly či světlou výšku. Pro zajištění dlouhé životnosti obsahují i tvrzené poloosy.

Geometrie odpružení náprav využívá čtyřbodové uchycení optimalizované pro eliminaci jejich zkřížení a pomáhá při strmém stoupání a v dalších extrémních situacích.

Maximálním off-road výkonům pomáhají také osazené kvalitní olejové tlumiče umožňující navíc i změnu poloh a tím lepší možnosti individuálního nastavení modelu.

Bezstarostnou jízdu bez možného rušení zajišťuje dvoukanálový volantový vysílač AX-3 a tříkanálový přijímač AR-3 pracující v pásmu 2.4 GHz. Vysílač je pistolový a umožňuje běžné přepínání směru výchylek a trimování pro jemné seřízení řízení a plynu. Indikátor stavu informuje pomocí LED diod o nízkém stavu nabití baterií ve vysílači.

Regulátor Axial AE-5 ESC byl vyvinut ve spolupráci s firmou Castle Creations a kromě funkce odpojení baterie (Li-Po Cut-Off) nabízí také automatickou brzdu, zabraňující nechtěnému samovolnému couvání ve svahu, což jistě ocení všichni příznivci trialu. Regulátor je zároveň programovatelný pomocí osobního počítače za použití propojovacího kabelu Link Castle (kabel není součástí dodávky).

Modely SCX10 byly navrženy pro zábavu s přáteli. Vemte tedy pár dalších kolegů a vyrazte společně zdolávat zajímavé úseky. Stejně tak je možné modely využít při rodinných procházkách do přírody nebo oblíbeném geocachingu.

Vylepšení oproti předchozím verzím:

ocelové klouby mezinápravových kardanů

zakrytování hl. převodového kola

upraveno uchycení linků na zadní nápravě

kvalitnější pneumatiky

Parametry:

délka:  493mm

šířka:  229mm

výška:  222mm

rozvor: 319mm

světlost: 63,5mm

hmotnost: 1800g

převodový poměr: 15:1-74:1

Set obsahuje:

kompletně sestavený model vč. elektronikyelektromotor typ 540 27T

obousměrný elektronický regulátor rychlosti AE-5

digitální proporcionální dvoukanálovou RC soupravu AX-3 pracující v pásmu 2,4Ghz

balíček náhradních dílů

Potřebné příslušenství:

pohonná baterie (akupack NiMh 7.2V, nebo Li-Po 7,4V)

nabíječ pohonné baterie

8ks tužkových baterií velikosti AA do vysílače

více na http://www.axialracing.com/products/ax90044

 

Související zboží

  • Využijte možnost doručení ZDARMA!