Bburago BMW R nineT Urban GS 1:18 - 1
  • Bburago BMW R nineT Urban GS 1:18 - 1

Bburago BMW R nineT Urban GS 1:18

BB18-51069
Model silničního motocyklu v měřítku 1:18 Bburago 18-51069 BMW R nineT Urban GS nejen pro sběratele. Detailní provedení, velmi přívětivá cena, délka 11 cm.
217 Kč
S DPH
Počet
Na dotaz

  • Ochrana dat Ochrana dat
  • Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU. Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU.
  • Garance vrácení zboží Garance vrácení zboží
Popis

Jste sběratel modelů motorek? Nebo jen chcete udělat radost svému synkovi nebo známým? Modely motocyklů Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!

Model Bburago 18-51069 silničního motocyklu BMW R nineT Urban GS je detailně proveden. Ideální dárek pro kluky i dospělé.

Sběratelské modely aut a motorek Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému a detailnímu zpracování, ale také přívětivé ceně. Modely obsahují velké množství detailů. Maketové zpracování kol a kostry motocyklu.

Informace o předloze

Když BMW Motorrad v roce 2013 představilo R nineT, bylo zřejmé, že tento roadster je mnohem více než jen další model v nabídce.

Nové R nineT Urban G/S však v tomto klasickém stylu přináší zcela nový charakter. Po více než 35 let znamenají písmena GS pro motocykly BMW zejména vyjádření svobody na dvou kolech nejen na silnici, ale také v terénu. R nineT Urban G/S přebírá geny vůbec prvního a legendárního BMW R 80 G/S z roku 1980 a transformuje je do moderní éry zásluhou vyspělých technologií a klasickou formou motocyklu BMW s motorem boxer.

Jak BMW R nineT, tak i R nineT Urban G/S jsou vybaveny známým motorem boxer s chlazením vzduch/olej, který má vrtání 101 milimetrů a zdvih 73 milimetrů, což znamená objem 1170 cm3. Jeho maximální výkon je 81 kW (110 k).

Řada motorek Bburago

Nabízí detailní provedení tamponového tisku, podrobně vytvořené detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely jsou baleny v tradičním balení Bburago bez plastového podstavce.

Klíčové vlastnosti
  • Model má plně funkční natáčení kol pomocí řídítek.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Kapotáž je vyrobena z odolného plastu.
  • Velké množství detailů.
  • Pryžové pneumatiky.
16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nasledujte nás na Facebooku