Bburago Mini Cooper 1969 1:43 zelená - 1
  • Bburago Mini Cooper 1969 1:43 zelená - 1

Bburago Mini Cooper 1969 1:43 zelená

BB18-30044
Kovový model Bburago 18-30044 Mini Cooper z roku 1969 v měřítku 1:43 nejen pro sběratele. Detailní provedení, přívětivá cena, barva zelená, délka přibližně 8 cm.
113 Kč
S DPH
Počet
Na dotaz

  • Ochrana dat Ochrana dat
  • Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU. Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU.
  • Garance vrácení zboží Garance vrácení zboží
Popis

Sbíráte kovové modely autíček? Nebo jen chcete udělat radost svému synkovi nebo známým? Kovové modely autíček Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!

Kovový model auta Bburago 18-30044 Mini Cooper z roku 1969 v měřítku 1:43 je dodáván v papírové krabičce. Barva modelu je zelená.

Sběratelské modely aut Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena z litého kovu, který je kombinovaný s plastovými díly. Model obsahuje velké množství detailů a získá si Vás jedinečným detailním provedením.

Informace o předloze

Austin Rover Mini je malý osobní automobil, který projektoval britský konstruktér řeckého původu Alec Issigonis a jeho design navrhl Leonard Lord jako projekt ADO15 ( Amalgamated Drawing Office Project číslo 15 ). Originál je považován za ikonu šedesátých let britské populární kultury.

Výkonové verze, Mini Cooper a Cooper "S", byly úspěšné jako závodní a rally auta, vítězství v Monte Carlo rally v roce 1964, 1965 a 1967. V roce 1966, první-umístil Mini ( spolu s devíti jinými vozy ) byl po cíli diskvalifikován, podle kontroverzního rozhodnutí, že reflektory vozu byly proti pravidlům.

Řada modelů Bburago Classic

Řada Bburago Classic nabízí detailní provedení tamponového tisku, podrobně vytvořené vnitřní detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely jsou baleny v tradičním balení Bburago bez plastového podstavce pro sběratele.

Klíčové vlastnosti
  • Karosérie je vyrobena z litého kovu.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Detailní zpracování.
  • Velké množství detailů.
  • Vhodné pro děti od 3 let.
16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nasledujte nás na Facebooku