Bburago BMW M4 Cabrio 1:43 šedá metalíza - 1
  • Bburago BMW M4 Cabrio 1:43 šedá metalíza - 1

Bburago BMW M4 Cabrio 1:43 šedá metalíza

BB18-30298
Kovový model auta BMW M4 Cabrio v měřítku 1:43 nejen pro sběratele od Bburaga. Detailní provedení, přívětivá cena, barva šedá metalíza, délka přibližně 10 cm.
113 Kč
S DPH
Počet
Skladem

  • Ochrana dat Ochrana dat
  • Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU. Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU.
  • Garance vrácení zboží Garance vrácení zboží
Popis

Sbíráte kovové modely autíček? Nebo jen chcete udělat radost svému synkovi nebo známým? Kovové modely autíček Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!

Kovový model auta Bburago 18-30298 BMW M4 Cabrio v měřítku 1:43 je dodáván v papírové krabičce. Barva modelu je šedá metalíza.

Sběratelské modely aut Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena z litého kovu, který je kombinovaný s plastovými díly. Model obsahuje velké množství detailů a získá si Vás jedinečným detailním provedením.

Informace o předloze

Nejnovější interpretací tohoto konceptu je současný nástupce v podobě BMW M4 Cabrio. Úspěšnou tradici a exkluzivitu v koncentrované podobě nově vyjadřuje BMW M4 Cabrio 30 Jahre Edition. Výroční model vznikl v omezeném počtu 300 kusů vybaven paketem M Competition.

BMW M4 je čtyřmístný kabriolet, který nadchne sportovním výkonem 331 kW / 450 koní, sportovním výfukem, adaptivním podvozkem se specifickým jízdním režimem SPORT, extrémně sportovním nastavením stabilizačního systému DSC s Aktivním diferenciálem. Exkluzivitu exteriéru i interiéru propůjčuje speciálně navržený design a další prvky výbavy.

Řada modelů Bburago Classic

Řada Bburago Classic nabízí detailní provedení tamponového tisku, podrobně vytvořené vnitřní detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely jsou baleny v tradičním balení Bburago bez plastového podstavce pro sběratele.

Klíčové vlastnosti
  • Karosérie je vyrobena z litého kovu.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Detailní zpracování.
  • Vhodné pro děti od 3 let.
16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kód: BB18-38005

Značka: Bburago

Bburago Maserati MC12 1:43

Kovový model Bburago 18-38005 Maserati MC12 v měřítku 1:43 nejen pro sběratele. Detailní provedení, přívětivá cena, délka přibližně 10 cm, barva modelu je v závodnickém provedení černo-tyrkysová.

Cena 189 Kč
Zobrazit
Na dotaz

Kód: BB18-38004

Značka: Bburago

Bburago BMW Z4 M Coupe 1:43

Kovový model Bburago 18-38004 BMW Z4 M Coupe v měřítku 1:43 nejen pro sběratele. Detailní provedení, přívětivá cena, délka přibližně 10 cm, barva modelu je v závodnickém provedení bílo-tyrkysová.

Cena 189 Kč
Zobrazit
Na dotaz

Nasledujte nás na Facebooku