• Banner

Spraycraft Airbrush stříkací pistole SP15 (sada) - 1
  • Spraycraft Airbrush stříkací pistole SP15 (sada) - 1

Spraycraft Airbrush stříkací pistole SP15 (sada)

SH-SP15K
Spraycraft Airbrush stříkací pistole SP15 sada s jednočinnou pistolí má jednoduché použití, snadno se ovládá a se spodní nádobkou má snadné čištění. Snadno nastříkáte větší plochy, vytvářejte vzory…
575 Kč
S DPH
Počet
Skladem

  • Ochrana dat Ochrana dat
  • Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU. Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU.
  • Garance vrácení zboží Garance vrácení zboží
Popis

Spraycraft Airbrush stříkací pistole SP15 sada má jednoduché použití, jednočinná pistole se snadno se ovládá a s plněním spodní nádobkou je potřeba méně čištění. Snadno nastříkejte větší plochy nebo vytvářejte vzory pomocí šablon. Ideální pro použití s většinou barev, akrylovými, emaily a laky. V balení je nádoba se stlačeným vzduchem 300ml.

Spraycraft SP15 je ideální na větší plochy, například na karoserie modelů aut, letadel či lodí. Pistole má spodní plnění barvou, barva se nasává podtlakem a proto má velmi jednoduchý provoz, snadné čištění a jednoduché použití. Obsahuje plnící nádobku a přívodní hadici se šroubením ke tlakové nádobě.

Vlastnosti
  • Snadné použití i pro začátečníky
  • Rychlá příprava a snadné čištění
  • Ideální pro krycí plochy a práci se šablonami
  • Obsahuje plnící nádobku
  • Obsahuje přívodní hadici se šroubením
  • Obsahuje nádobu se stlačeným vzduchem 300m
Vysvětlivka - rozdíl mezi jednočinnou a dvoučinnou pistolí

Shesto SprayCraft nabízí stříkací pistole pro začátečníky i pokročilé, jednočinné i dvoučinné. Tyto pistole nacházejí uplatnění při vytváření dekorací, v aranžérství, umělecké tvorbě nebo v modelářství a různých technických pracech. Proto je jejich nabídka poměrně široká a nabízí se pistole pro začínající a zkušenější obsluhu, jednodušší práce i náročné profesionální aplikace. Prakticky každý si může dnes najít pistoli pro airbrush pro daný účel použití.

Funce jednoduché jednočinné pistole

Jednočinné pistole pracují na principu fixírky. Barva je nasávána podtlakem rychle proudícího vzduchu za tryskou, kde je smíchána se vzduchem a přenesena na barvenou plochu.

Jednočinné pistole

Jednočinné pistole se vyznačují jednoduchou konstrukcí a snadnou obsluhou, což je výhodou, protože s ní mohou pracovat i děti a nezkušení. Protože barva je přiváděna pouze ke trysce, je čištění a výměna za jinou barvu rychlá. Pistole nemá regulaci, lze ji proto využít na větší plochy.

Funce jednoduché dvojčinné pistole

Dvojčinná pistole má oddělené dávkování vzduchu a barvy. Stlačením spouště se přidává vzduch, tažením vzad se otevírá tryska, dozadu zatahuje jehla, čímž se přidává množství barvy.

Dvojčinné pistole

Dvojčinná pistole má složitější konstrukci, zpravidla jde o kovový odlitek s řadou dílů. Plnění barvou jsou zpravidla spodní, boční a horní a tomu odpovídá i tvar a konstrukce pistole. Ta mívá pro pohodlné držení tvar tužky, díky tomu lze přesně dávkovat a směrovat proud nástřiku. Lze měnit velikost trysky od cca 0,2 do 0,5mm.

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kód: RVL38300

Značka: Revell

Revell míchací nádoba

Skleněná nádoba s víčkem (25 ml) pro stříkací pistole pro zkušené airbrushery. Slouží také jako zásobník barvy pro stříkací pistole Revell řady Standard a Master.

Cena 69 Kč
Zobrazit
Na dotaz