• Banner

NINCORACERS Hyundai i20 Coupe WRC 1:10 2.4GHz RTR - 1
 • NINCORACERS Hyundai i20 Coupe WRC 1:10 2.4GHz RTR - 1

NINCORACERS Hyundai i20 Coupe WRC 1:10 2.4GHz RTR

NH93163
Licencovaný RC model auta světového šampionátu WRC - NINCORACERS Hyundai i20 Coupe WRC 1:10 2.4GHz RTR. Závodní speciál s RC soupravou 2,4GHz, Li-Ion akumulátorem 6,4 V 500 mAh.
1 800 Kč
S DPH
Počet
Skladem

 • Ochrana dat Ochrana dat
 • Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU. Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU.
 • Garance vrácení zboží Garance vrácení zboží
Popis

NINCORACERS Hyundai i20 Coupe WRC 1:10 2.4GHz RTR, je replikou závodního speciálu. Dosahuje rychlosti 20 kilometrů v hodině. Díky zvolenému měřítku 1:10 je celková délka auta neuvěřitelných 42 centimetrů. Tento model vyniká detailním zpracování karoserie v provedení Hyundai WRC, které je témeř k nerozeznání od skutečného vozu. Karoserie je z odolného termo-plastu který radikálně zvyšuje její odolnost proti poškození při nárazech, zaujme svým pestrým barevným provedením. Kvalitní měkké pneumatiky mají výbornou přilnavost na všech površích. K řízení je zvolen volantový vysílač pracující na kmitočtu 2,4Ghz s velkým dosahem cca 30 metrů. Model je vhodný pro jízdu zejména na rovném povrchu.

Ovladač

Volantový ovladač je skvěle ergonomicky zpracován a velmi dobře padne každému do ruky. Zvolená frekvence v pásmu 2,4GHz zajišťuje odolnost vůči rušení. Dosah vysílače je 30 metrů.

Akumulátor

S kvalitním LiIon akumulátorem 6,4V 500MAh je RC model v provozu až 15 minut a není potřeba dokupovat drahé tužkové baterie. Přiloženým USB nabíječem nabijete akumulátor za 180 minut. Jako zdroj je možné použít síťový zdroj pro běžné nabíječky mobilních telefonů, tabletů, nebo power banku a samozřejmě také USB výstup Vašeho počítače. Vše potřebné je již součástí balení, je potřeba pouze dokoupit 9V baterii pro vysílač.

Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

Klíčové vlastnosti
 • Rychlost až 20 km v hodině
 • Licencovaná karoserie
 • Měřítko 1:10
 • Odolná karoserie z termoplastu
 • Měkké pneumatiky s velkou přilnavostí
 • Ergonomicky zpracovaný volantový vysílač s velkým dosahem 30 metrů
 • Pohon zadní nápravy s diferenciálem
 • LiIon akumulátor 6,4V 500 MAh s dobou jízdy až 15 minut
 • USB nabíječ součástí balení
 • Příznivá cena
RC modely vs. RC hračky

V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

V případě, že Vás či Vaše děti bude RC bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či RC lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

Více informací o rozdílech mezi RC modely a RC hračkami naleznete zde.

Pro napájení USB nabíječe doporučujeme použít výkonný Síťový univerzální USB adaptér QC3.0 18W

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nasledujte nás na Facebooku