• Banner

Zvezda Wargames WWII IS-3 (1:100) - 1
  • Zvezda Wargames WWII IS-3 (1:100) - 1

Zvezda Wargames WWII IS-3 (1:100)

ZV-6194
Plastikový model Zvezda 6194 - sovětský těžký tank Is-3 v měřítku 1:100. Stavebnice obsahuje 25 dílků, délka 90 mm, obtížnost 3.
113 Kč
S DPH
Počet
Na dotaz

  • Ochrana dat Ochrana dat
  • Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU. Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU.
  • Garance vrácení zboží Garance vrácení zboží
Popis

Plastikový model Zvezda 6194 - sovětský těžký tank Is-3 v měřítku 1:100. Stavebnice obsahuje 25 dílků, délka 90 mm, obtížnost 3.

Informace o předloze:

IS-3 byl sovětský těžký tank vyvíjený na konci druhé světové války a vyráběný v letech 1945 až 1954. Označení IS znamenalo Iosif Stalin. Tank byl výjimečný silným pancéřováním a jednoduchou konstrukcí. Celkem bylo vyrobeno neuvěřitelných 1300 kusů. Po druhé světové válce byl tank modernizován zejména v oblasti zvýšení spolehlivosti pohonu.

Zacvakávací stavebnice Zvezda Snap Kit

Stavebnice plastikových modelů Zvezda řady Snap Kit jsou určeny hlavně pro začínající stavitele. Jednotlivé plastové dílky je potřeba vyříznout z výlisků nožem nebo je vycvaknout kleštičkami. Plastové dílky jsou navrženy tak, aby se daly do sebe zacvaknout a tím držely pohromadě. Určitě doporučujeme pro zvýšení pevnosti modelů jednotlivé dílky po zacvaknutí k sobě přilepit, např. lepidlem Revell Contacta Professional.

Sestavený model je pak nutné nabarvit emailovými (syntetickými) nebo akrylovými barvami na plastikové modely.

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nasledujte nás na Facebooku