Tisk

Killerbody karosérie 1:10 Marauder čirá

Dostupné
Cena:
Naše cena: 1.429,- Kč
Bez DPH: 1.181,- Kč

Výrobce:Killerbody
Kód: kb48414
/kb48414-killerbody-karoserie-110-marauder-cira-0
kb48416
kb48414

Popis produktu

Design karoserie je inspirovaný podle skutečného auta offroad Land Rover Defender!

Karosérie Marauder je v čirém provedení, kterou si můžete nabarvit podle svých představ, tak můžete dát průchod vaší fantazii. Karosérie Marauder je v designu expedičního / terénního auta.

Karoserii je nutno vystřihnout a sestavit, dodělat dle potřeby otvory pro připevnění karoserie, doplnit doplňky, nabarvit a můžete vyrazit.

Karosérie Killerbody Crawler Marauder určená pro crawler RC modely aut v měřítku 1:10 vás určitě nezklame. Určeno pro modely crawler v měřítku 1/10 s šasi 220 mm a rozvorem 313 mm. Přímá náhrada např. za karoserii pro Vaterra Ascender, crawler Axial apod.

Klíčové vlastnosti
  • K dispozici hotová nabarvená i nenabarvená verze.
  • Velké množství detailů.
  • Vyrobeno z odolného lexanu tloušťky 0,5 mm.
  • Bohatý sortiment doplňkových dílů ( světelné sady, realisticky zpracované stěrače, ochranné rámy... ).
  • Karoserie je určena pro RC modely aut crawler v měřítku 1:10 s šasi 220 mm a rozvorem 313 mm - přímá náhrada např. za karoserii pro Vaterra Ascender, crawlery Axial apod.

Pro dokončení je potřeba nabarvit karosérii. Lexanové karoserie jsou vždy dodávány jako polotovar určený k vyřezání a nalakování. V první řadě je třeba karoserii hezky vystřihnout, k tomu aby otvory pro kola byli co nejkulatější, vám pomohou zahnuté nůžky na lexan NA3527 . Pro rovné plochy nabízíme také nůžky rovné na lexan NA3528 . Při výběru barev pro polykarbonátovou karoserii je třeba dávat pozor nato, abyste koupili opravdu spray na lexan, např. H-SPEED Spray na lexan 150ml bílý HSPS001 ten má speciální složení tak aby se do karoserie tzv. naleptal, barvy jsou pak pružné a odolné vůči loupání a praskání i při sebevětším nárazu. Před samotným lakováním je nutné karoserii důkladně odmastit, většina výrobců doporučuje karoserii omýt jarovou vodou. Po odmaštění použijte z vnitřní strany karoserie maskovací pásky např. maskovací páska 24mm KB48064 pro vytvoření vámi zvoleného designu nebo nalepte výrobcem dodávané maskovací polepy na okna a světla. Důležité je vědět že lexanové karoserie se lakují z vnitřní strany, tím se karoserie stane odolnou vůči oděru. Lakování by mělo probíhat nejlépe v prostorách s pokojovou teplotou. Jednotlivé barvy nanášíme alespoň ve třech vrstvách, důležité je nanášet barvu z dostatečné vzdálenosti, alespoň 15-20cm.

Doporučujeme dokoupit maketové doplňky - světelné sady, kola,... Položky jsou uvedeny v náhradních dílech, tuningových dílech a doporučeném příslušenství.

Související zboží

  • Využijte možnost doručení ZDARMA!