• Banner

Revell házedlo Eagle Jet 0.3m - 1
  • Revell házedlo Eagle Jet 0.3m - 1

Revell házedlo Eagle Jet 0.3m

RVL24311
Jednoduché házedlo Revell Eagle Jet o rozpětí 295 mm rychle sestavíte a můžete ihned létat! Model je ideální pro letecké kroužky, pro první seznámení s letadly.
58 Kč
S DPH
Počet
Skladem

  • Ochrana dat Ochrana dat
  • Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU. Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU.
  • Garance vrácení zboží Garance vrácení zboží
Popis

Jednoduché házedlo Revell Eagle Jet o rozpětí 295 mm rychle sestavíte a můžete ihned létat! Model je ideální pro letecké kroužky, pro první seznámení s letadly. Nepotřebujete lepidlo, díly se nasouvají do drážek v trupu. Posouváním křídla v drážce upravíte polohu těžiště.

Jak na to? Jde to rychle:
1. Vyjmete ze sáčku.
2. Nasunete křídlo do drážky
3. Nasunete výškovku do drážky
4. Nasadíte směrovku do drážky
5. Nasunete kabinku do drážky
6. Rovně hodíte a seřídíte posunutím křídla dopředu nebo dozadu klouzavý let.

Seřízení klouzavého letu je důležitým krokem pro úspěšné létání. Když se model po startu vzpíná a během letu houpe, je těžiště příliš vzadu. Je potřeba více zatížit přední část trupu a proto musíte posunout křídlo víc dozadu, čímž se prodlouží vzdálenost závaží od křídla a model přestane houpat.

Když model naopak příliš rychle padá k zemi, je těžiště vepředu a proto musíte křídlo posunout v drážce více k přední části trupu. Zkrátíte tím vzdálenost závaží od křídla a model přejde do klouzavého letu.

Naučte se model správně vypouštět! Tomu vás model naučí. Pokud totiž model hodíte příliš prudce, vzepne se a poté spadne na zem. Když naopak model hodíte málo, propadne se a nepoletí. Co s tím? Model letadla se pohybuje vzduchem svou optimální cestovní rychlostí, při které je postupná ztráta výšky co nejmenší a vzdálenost kterou uletí největší. Než se k tomu dopracujete, bude to vyžadovat trochu cviku a trpělivosti. Odměnou vám bude radost z vydařeného dlouhého klouzavého letu.

Chcete aby váš model létal ještě déle? Vydejte se s ním na svah. Pokud máte poblíž nějaký kopec, vyčkejte až bude slabý vítr směřovat nahoru na kopec. Stoupající proud vzduchu bude vašemu modelu pomáhat v letu aby neztrácel výšku a prodlouží jeho let.

4 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nasledujte nás na Facebooku