• Banner

Italeri Panavia Tornado GR.4 (1:32) - 1
  • Italeri Panavia Tornado GR.4 (1:32) - 1

Italeri Panavia Tornado GR.4 (1:32)

IT-2513
Plastikový model Italeri 2513 - letadlo Panavia Tornado GR.4 v měřítku 1:32 ke slepení. Délka modelu 521 mm, obtížnost 5.
3 516 Kč
S DPH
Počet
Na dotaz

  • Ochrana dat Ochrana dat
  • Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU. Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU.
  • Garance vrácení zboží Garance vrácení zboží
Popis

Plastikový model Italeri 2513 - letadlo Panavia Tornado GR.4 v měřítku 1:32 ke slepení. Délka modelu 521 mm, obtížnost 5. Balení obsahuje SKVĚLÉ OBTISKY PRO 4 VERZE.

Informace o předloze:

Projekt Tornado vznikl ze spolupráce Itálie, Německa a Spojeného království na konstrukci víceúčelového stíhacího letounu s vysokým letovým výkonem. Bylo tedy vyvinuto dvoumotorové letadlo s dvoumístnou konfigurací a křídly s proměnnou geometrií, aby lépe reagovalo na jeho hlavní roli: nadzvukový stíhací bombardér s nízkou nadmořskou výškou schopný „sledovat“ profil terénu. Tornado IDS (Interdictor / strike) bylo první, které používaly útvary letového provozu britského královského letectva s označením GR.1. V roce 1996 bylo Tornado „upgradováno“ na standard Gr.4 charakterizovaný zlepšenými operačními schopnostmi.

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nasledujte nás na Facebooku