• Banner

Killerbody maketa motoru Touring typ B čirá - 1
  • Killerbody maketa motoru Touring typ B čirá - 1
  • Killerbody maketa motoru Touring typ B čirá - 2
  • Killerbody maketa motoru Touring typ B čirá - 3

Killerbody maketa motoru Touring typ B čirá

KB48192
Killerbody Vám nabízí plastovou maketu motoru typu B pro RC modely aut 1:10. Maketa motoru je detailně zpracovaná v čirém provedení.
527 Kč
S DPH
Počet
Na dotaz

  • Ochrana dat Ochrana dat
  • Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU. Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU.
  • Garance vrácení zboží Garance vrácení zboží
Popis

Udělejte si Svůj RC model auta ještě realističtější. Killerbody nabízí detilně zpracovanou maketu motoru typu B v čirém provedení pro RC modely aut 1:10.

Maketu motoru je potřeba vystřihnout, nabarvit, doplnit o samolepky, pomocí plastové montážní sady připevnit a můžete vyrazit na svou oblíbenou cestu.

Plastová montážní sada je v černém provedení, která je potřena odstřihnout od výlisku a začistit.

Pro dokončení je potřeba polotovar vyřezt a nalakovat. V první řadě je třeba hezky vystřihnout, k tomu, vám pomohou zahnuté nůžky na lexan NA3527 . Pro rovné plochy nabízíme také nůžky rovné na lexan. Při výběru barev pro polykarbonát je třeba dávat pozor nato, abyste koupili opravdu spray na lexan, např. H-SPEED Spray na lexan 150ml bílý ten má speciální složení tak aby se do karoserie tzv. naleptal, barvy jsou pak pružné a odolné vůči loupání a praskání i při sebevětším nárazu. Před samotným lakováním je nutné podklad důkladně odmastit, většina výrobců doporučuje omýt jarovou vodou. Po odmaštění použijte z vnitřní strany maskovací pásky např. maskovací páska 24 mm pro vytvoření vámi zvoleného designu. Důležité je vědět že lexan se lakují z vnitřní strany, tím se stane odolnou vůči oděru. Lakování by mělo probíhat nejlépe v prostorách s pokojovou teplotou. Jednotlivé barvy nanášíme alespoň ve třech vrstvách, důležité je nanášet barvu z dostatečné vzdálenosti, alespoň 15-20 cm.

16 dalších produktů ve stejné kategorii: