• Banner

Killerbody maketa motoru Touring typ C čirá - 1
  • Killerbody maketa motoru Touring typ C čirá - 1
  • Killerbody maketa motoru Touring typ C čirá - 2

Killerbody maketa motoru Touring typ C čirá

KB48193
Killerbody Vám nabízí plastovou maketu motoru typu C pro RC modely aut 1:10. Maketa motoru je detailně zpracovaná v čirém provedení.
527 Kč
S DPH
Počet
Na dotaz

  • Ochrana dat Ochrana dat
  • Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU. Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU.
  • Garance vrácení zboží Garance vrácení zboží
Popis

Udělejte si Svůj RC model auta ještě realističtější. Killerbody nabízí detilně zpracovanou maketu motoru typu C v čirém provedení pro RC modely aut 1:10.

Maketu motoru je potřeba vystřihnout, nabarvit, doplnit o samolepky, pomocí plastové montážní sady připevnit a můžete vyrazit na svou oblíbenou cestu.

Plastová montážní sada je v černém provedení, která je potřena odstřihnout od výlisku a začistit.

Pro dokončení je potřeba polotovar vyřezt a nalakovat. V první řadě je třeba hezky vystřihnout, k tomu, vám pomohou zahnuté nůžky na lexan. Pro rovné plochy nabízíme také nůžky rovné na lexan. Při výběru barev pro polykarbonát je třeba dávat pozor nato, abyste koupili opravdu spray na lexan, např. H-SPEED Spray na lexan 150ml bílý ten má speciální složení tak aby se do karoserie tzv. naleptal, barvy jsou pak pružné a odolné vůči loupání a praskání i při sebevětším nárazu. Před samotným lakováním je nutné podklad důkladně odmastit, většina výrobců doporučuje omýt jarovou vodou. Po odmaštění použijte z vnitřní strany maskovací pásky např. maskovací páska 24 mm pro vytvoření vámi zvoleného designu. Důležité je vědět že lexan se lakují z vnitřní strany, tím se stane odolnou vůči oděru. Lakování by mělo probíhat nejlépe v prostorách s pokojovou teplotou. Jednotlivé barvy nanášíme alespoň ve třech vrstvách, důležité je nanášet barvu z dostatečné vzdálenosti, alespoň 15-20 cm.

16 dalších produktů ve stejné kategorii: