• Banner

Killerbody figurka řidiče v sedačce, polepy - 1
  • Killerbody figurka řidiče v sedačce, polepy - 1
  • Killerbody figurka řidiče v sedačce, polepy - 2

Killerbody figurka řidiče v sedačce, polepy

KB48245
Chcete, aby Váš RC model auta 1:10 byl realističtější? Killerbody Vám nabízí detailně zpracovanou postavu řidiče v sedačce.
335 Kč
S DPH
Počet
Skladem

  • Ochrana dat Ochrana dat
  • Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU. Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU.
  • Garance vrácení zboží Garance vrácení zboží
Popis

Udělějte si svůj RC model auta 1:10 ještě více realističtější. Killerbody Vám nabízí detailně zpracovanou maketu postavy řidiče sedícího v sedadle.

Maketa postavy je vyrobena z odolného lexanu v čirém provedení, kterou si můžete nabarvit podle svých představ. Tak se nebojte a dejte průchod své fantazii.

K postavě je potřeba připevnit černou navigační hlavu, nabarvit, doplnit samolepkami, připevnit pod kapotu a můžete vyrazit.

Pro dokončení je potřeba nabarvit karosérii. Lexanové karoserie jsou vždy dodávány jako polotovar určený k vyřezání a nalakování. V první řadě je třeba karoserii hezky vystřihnout, k tomu aby otvory pro kola byli co nejkulatější, vám pomohou zahnuté nůžky na lexan NA3527 . Pro rovné plochy nabízíme také nůžky rovné na lexan NA3528 . Při výběru barev pro polykarbonátovou karoserii je třeba dávat pozor nato, abyste koupili opravdu spray na lexan, např. H-SPEED Spray na lexan 150ml bílý HSPS001 ten má speciální složení tak aby se do karoserie tzv. naleptal, barvy jsou pak pružné a odolné vůči loupání a praskání i při sebevětším nárazu. Před samotným lakováním je nutné karoserii důkladně odmastit, většina výrobců doporučuje karoserii omýt jarovou vodou. Po odmaštění použijte z vnitřní strany karoserie maskovací pásky např. maskovací páska 24mm KB48064 pro vytvoření vámi zvoleného designu nebo nalepte výrobcem dodávané maskovací polepy na okna a světla. Důležité je vědět že lexanové karoserie se lakují z vnitřní strany, tím se karoserie stane odolnou vůči oděru. Lakování by mělo probíhat nejlépe v prostorách s pokojovou teplotou. Jednotlivé barvy nanášíme alespoň ve třech vrstvách, důležité je nanášet barvu z dostatečné vzdálenosti, alespoň 15-20cm.

Doporučujeme dokoupit maketové doplňky - světelné sady, kola,... Položky jsou uvedeny v náhradních dílech, tuningových dílech a doporučeném příslušenství.

16 dalších produktů ve stejné kategorii: