Odměny za nákup

- Při nákupu nad 5000,- Kč u nás

dostanete 5% slevový kupón

na další nákup.

 

Nevíte jaký dárek?

Pomůžeme Vám vybrat

Kontaktujte nás na 

emailu info@rc-auta.eu

nebo tel. 777558228

a my Vám rádi pomůžeme s výběrem

nebo sestavíme nabídku přesně na míru

Sledujte nás na Facebooku

Facebook

Zboží Vám doručí

E-shop RC-AUTA.EU funuje již více než 10let a zabývá se prodejem rádiem řízených modelů, rc aut, elektroniky, doplňků, náhradních a tuningových dílů. Náš obchod naleznete v Bečově, kde provádíme také servis rc modelů. 

V současné době nabízíme nejnovější produkty od výrobců Tamiya, Carson, HPI Racing, Kyosho, REELY, Nosram, LRP, Orion, Ansmann, HiMoto, Thunder Tiger, Reely, Traxxas, Modelcraft, Absima, HiMoto a spoustu dalších...

Jsme schopni vám zajistit jakýkoliv sortiment který je mimo naší nabídku od společností Pelikán Daniel a Astramodel, MPM shop, Dickie Tamiya, Carson-modelsport ve velmi krátkém čase.

Naše společnost doručuje zásilky prostřednictvím České pošty a nově také prostřednictvím přepravní společnosti Geis. Způsob platby a dopravy si vždy můžete určit sami. Zásilky se snažíme odeslat nejdéle druhý den po přijetí objednávky, k balení používáme kartonové krabice různých rozměrů, bublinkové obálky a tmavé elastické folie, zboží je baleno vždy tak aby objednané produkty byli co nejlépe chráněny proti poškození.

Zásilky od nás vždy poznáte - používáme lepící pásky s logem naší společnosti!

Nabízíme Vám také poštovné zdarma při objednání nad 4000,- Kč

Při objednávce v minimální hodnotě 5000,-Kč získáváte automaticky slevu na další nákup 5%

 

rc-auta-balik

  • Využijte možnost doručení ZDARMA!