• Banner

Killerbody karosérie 1:10 Furious Angel čirá - 1
  • Killerbody karosérie 1:10 Furious Angel čirá - 1
  • Killerbody karosérie 1:10 Furious Angel čirá - 2

Killerbody karosérie 1:10 Furious Angel čirá

KB48406
Karosérie Killerbody Furious Angel pro RC modely aut 1:10. Nenabarvené provedení, rozvor 257 mm, šířka 195 mm.
1 679 Kč
S DPH
Počet
Skladem

  • Ochrana dat Ochrana dat
  • Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU. Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU.
  • Garance vrácení zboží Garance vrácení zboží
Popis

Karosérie Furious Angel je v čirém provedení, kterou si můžete nabarvit podle svých představ, tak můžete dát průchod vaší fantazii. Karosérie je aerodynamicky zpracovaná a inspirovaná bláznivým japonským tuningem.

Karoserii je nutno vystřihnout, dodělat dle potřeby otvory pro připevnění karoserie, nabarvit, nalepit samolepky a můžete vyrazit.

Karosérie Killerbody Furious Angel je určena pro on-road RC modely aut v měřítku 1:10 vás určitě nezklame. Díky nejpoužívanějšímu rozvoru 257 mm a šířce 195 mm je vhodná na většinu on-road modelů aut včetně RC modelů aut Vaterra s podvozkem V-100.

Klíčové vlastnosti
  • K dispozici hotová nenabarvená i nabarvená verze.
  • Vyrobeno z 1.5 mm silného lexanu.
  • Bohatý sortiment doplňkových dílů ( světelné sady, realisticky zpracované stěrače,... ).
  • Určeno pro většinu modelů s šasi 195 mm a rozvorem 257 mm - například OnRoad auta Vaterra.

Pro dokončení je potřeba nabarvit karosérii. Lexanové karoserie jsou vždy dodávány jako polotovar určený k vyřezání a nalakování. V první řadě je třeba karoserii hezky vystřihnout, k tomu aby otvory pro kola byli co nejkulatější, vám pomohou zahnuté nůžky na lexan. Pro rovné plochy nabízíme také nůžky rovné na lexan. Při výběru barev pro polykarbonátovou karoserii je třeba dávat pozor nato, abyste koupili opravdu spray na lexan, např. H-SPEED Spray na lexan 150ml bílý ten má speciální složení tak aby se do karoserie tzv. naleptal, barvy jsou pak pružné a odolné vůči loupání a praskání i při sebevětším nárazu. Před samotným lakováním je nutné karoserii důkladně odmastit, většina výrobců doporučuje karoserii omýt jarovou vodou. Po odmaštění použijte z vnitřní strany karoserie maskovací pásky např. maskovací páska 24mm pro vytvoření vámi zvoleného designu nebo nalepte výrobcem dodávané maskovací polepy na okna a světla. Důležité je vědět že lexanové karoserie se lakují z vnitřní strany, tím se karoserie stane odolnou vůči oděru. Lakování by mělo probíhat nejlépe v prostorách s pokojovou teplotou. Jednotlivé barvy nanášíme alespoň ve třech vrstvách, důležité je nanášet barvu z dostatečné vzdálenosti, alespoň 15-20cm.

V doporučeném příslušenství jsou uvedeny položky nutné k dokončení karoserie (nůžky na lexan, barvy na karoserie,...), široká možnost vylepšení tuning díly - světelné sady, kola,...

16 dalších produktů ve stejné kategorii: