• Banner

Focus V2 1m plachetnice 2.4GHz RTR - 1
  • Focus V2 1m plachetnice 2.4GHz RTR - 1

Focus V2 1m plachetnice 2.4GHz RTR

RB-JS-8812
Atraktivní 2m vysoký a 1 m dlouhý RC model závodní plachetnice na dálkové ovládání s nabarveným trupem. Hlavní plachta je z kvalitního nylonu, zesílené lanoví.
9 479 Kč
S DPH
Počet
Skladem

  • Ochrana dat Ochrana dat
  • Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU. Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU.
  • Garance vrácení zboží Garance vrácení zboží
Popis

Atraktivní 2m vysoký a 1 m dlouhý RC model závodní plachetnice na dálkové ovládání s nabarveným trupem. Hlavní plachta je z kvalitního nylonu, zesílené lanoví. Praktický stojánek. Rychlé sestavení, páková 4-kanálová RC souprava 2,4 GHz FHSS. Stačí doplnit baterie do vysílače a přijímače.

Plachetnice pro zkušené jachtaře a závodníky s kompletní výbavou obsahuje trup s elektronikou, ke kterému připevníte kýl se závažím, kormidlo a to vše vložíte do stojánku, který sestavíte z plastových součástí a uhlíkových trubek podle obrázků v manuálu. Následně sestavíte stěžeň s ráhny, plachtami a ovládacími prvky. Vše oživíte pomocí RC ovladače, který je součástí balení. Za odměnu vám bude nekonečná zábava při plachtění na hladině jezer, vodních nádrží, či rybníků.

Model Focus V2 má odolný a lehký plastový nabarvený trup, uhlíkové díly stěžně, nainstalováno servo řízení s kovovým převodem, 10kg servo navijáku s kovovým převodem, stačí doplnit baterie do vysílače a do přijímače (4 + 4 ks AA). Loď třídy 1m je navržena pro všechny, kdo mají zájem vyzkoušet si závodní atmosféru a načerpat zkušenosti pro výkonné plachtění.

Vlastnosti plachetnice Focus V2
  • Soutěžní speciál v kategorii metrových plachetnic
  • Stěžeň, ráhna a kýl z uhlíkového materiálu
  • Silné digitální servo řízení s kovovými převody
  • Sestavený trup z odolného plastu s nainstalovanými servy řízení a plachet
  • 4 kanálová RC souprava 2,4GHz Joysway FHSS
  • Uhlíkový stěžeň s hliníkovým kováním
Ráhno s napínákem

Regulaci napětí při vypínání hlavní plachty zajišťuje napínák se šroubovým mechanismem. Podle podmínek a síly větru se volí průhyb plachty pro dosažení co nejvyšší účinnosti za panujících větrných podmínek.

Záď trupu lodi

Na zádi lodi jsou umístěny hlavní ovládací prvky, tedy kormidlo s pákou řízení a táhlem, a kladka navijáku nastavení plachet.

Kýl se závažím

Pro dosažení maximální výkonnosti lodi byla provedena optimalizace tvaru trupu, kýlu a závaží. Hluboký uhlíkový kýl se symetrickým profilem a závažím ve tvaru kapky má nízký hydrodynamický odpor.

Kormidlo řízení

Přesné řízení s minimálními ztrátami a vysokou účinností zajišťuje úzké a dlouhé kormidlo se štíhlým symetrickým profilem.

Hlava plachty

Hlavní plachta je vyrobena o ploše 36.85dm2 je na hlavě vyztužena vrcholovou výztuhou a vypnuta ke spodnímu ráhnu.

Součásti balení

Díly plachetnice jsou uloženy v polystyrenové krabici, která obsahuje hotový trup s vybavením, 4-kanálový vysílač 2,4GHz, stožár s ráhny a plachtami, kýl se zátěží i kormidlo. Pro uložení lodi na zemi slouží praktický stojánek.

Vysílač 2,4GHz Joysway FHSS

K řízení plachetnice slouží 4 kanálový RC vysílač J4C05 2,4GHz Joysway FHSS s reverzy kanálů a nastavením koncových bodů.

Pro zprovoznění potřebujete 4x AA baterie pro napájení elektroniky lodi a 4x AA baterie do vysílače - GP SUPER alkalická baterie LR6 (AA) (1ks).

Pro napájení modelu je možné také využít nabíjecí články - GP NiMH akumulátor ReCyko Pro Professional HR06 AA.

Příslušenství pro běžný provoz lodí

Při dokončovacích pracech či běžné údržbě přijde vhod speciální nářadí a nástroje od firmy Shesto, jako např. kleště, pinzety, pilníky, šroubováky a mnoho dalších, které naleznete na stránkách www.astramodel.cz/cz/katalog/naradi-c189.html

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kód: 3BB5082

Značka: Billing Boats

Dragen Yacht 1:12

Detailně propracovaná RC maketa švédské závodní plachetnice z roku 1929 s dřevěným plaňkovaným trupem o délce 750 mm dánské firmy Billing Boats. Stavebnice v rozsypu v měřítku 1:12.

Cena 4 265 Kč
Zobrazit
Na dotaz

Nasledujte nás na Facebooku