• Banner

Castle regulátor Sidewinder V3 WP - 1
  • Castle regulátor Sidewinder V3 WP - 1

Castle regulátor Sidewinder V3 WP

CC-010-0115-00
Nový voděodolný regulátor Regulátor Castle Sidewinder V3 WP je určen pro Off Road auta 1:10 s napájením 2-3 článkovou LiPol baterií. Sidewinder 3 nabízí špičkové softwarové funkce a USB programování…
2 783 Kč
S DPH
Počet
Skladem

  • Ochrana dat Ochrana dat
  • Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU. Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU.
  • Garance vrácení zboží Garance vrácení zboží
Popis
Regulátor Castle Sidewinder 3

Regulátor Castle Sidewinder V3 má voděodolné provedení a je určen pro lehké až středně těžké RC modely aut v měřítku 1:10. Napájecí napětí regulátoru je 2 až 3 čl. LiPo nebo 6 až 8 čl. NiMH. Sidewinder 3 nabízí špičkové softwarové funkce a USB programování pomocí Castle USB adaptéru nebo programovací karty (prodávají se samostatně).

Stejně jakou u jiných regulátorů od Castle Creations je možní tyto základní parametry lze nastavit pomocí prostřednictvím vysílače.

Mohlo by vás také zajímat
16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kód: CC-010-0167-00

Značka: Castle Creations

Castle regulátor Mamba XLX 2

Extrémně výkonný regulátor otáček Castle Mamba XLX 2 pro RC modely aut v měřítku 1:5. Voděodolná konstrukce, možnost připojení senzorového motoru, doplňkový vstup pro změnu nastavení regulátoru během…

Cena 9 357 Kč
Zobrazit
Na dotaz