• Banner

Power Model Jet olej do turbínových motorů 1000ml - 1
  • Power Model Jet olej do turbínových motorů 1000ml - 1

Power Model Jet olej do turbínových motorů 1000ml

DM-LU02
Novinka roku 2020 - Power Jet od Deluxe Materials je plně syntetický olej do turbín, který je mnohem přívětivější pro životní prostředí než běžné oleje. Power Jet samozřejmě zachovává výkon i…
483 Kč
S DPH
Počet
Na dotaz

  • Ochrana dat Ochrana dat
  • Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU. Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU.
  • Garance vrácení zboží Garance vrácení zboží
Popis

Power Jet od Deluxe Materials je plně syntetický olej do turbín, který je mnohem přívětivější pro životní prostředí než běžné oleje. Power Jet samozřejmě zachovává výkon i životnost turbíny. Certifikováno mnoha společnostmi včetně něměckého výrobce JetCat, které mapří mezi nejpoužívanější.

Olej je navržen na molekulární úrovni na bázi plně syntetických složek. Olej neobsahuje žádné škodlivé organofosfáty či aromatické uhlovodíky. Výsledkem je unikátní mazivo, které hoří čistě při současném zachování skvělých mazacích schopností pro maximální životnost turbíny. Turbína produkuje méně škodlivých plynů.

Pro snadné rozpoznání je olej obarven na zelenou barvu. Power Model Jet je také neškodlivý pro kůži, což usnadňuje manipulaci a snadnou přepravu. Olej nenapadá barvy a potahové fólie. Vyvinuto s pomocí špičkových výrobců turbín, včetně Xicoy Jets Mundt a mnoha dalších.

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nasledujte nás na Facebooku