• Banner

Revell emailová barva #752 modrá transparentní 14ml - 1
  • Revell emailová barva #752 modrá transparentní 14ml - 1

Revell emailová barva #752 modrá transparentní 14ml

RVL32752
Syntetická (emailová) barva Revell 32752 pro použití v modelářství. Odstín číslo 652 – modrá transparentní.
56 Kč
S DPH
Počet
Skladem

  • Ochrana dat Ochrana dat
  • Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU. Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU.
  • Garance vrácení zboží Garance vrácení zboží
Popis

Syntetická (emailová) barva Revell 32752 pro použití v modelářství. Odstín číslo 652 – modrá transparentní. Obsah 14 ml.

Způsob použití

Barvy jsou určeny na barvení plastikových modelů, kovů, dřeva, keramiky a jiné hobby použití. Před použitím barvu dobře rozmíchejte.

Barvu nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Doba schnutí je na dotyk 20 minut, novou vrstvu nátěru je možné nanést po 4 hodinách, úplné zaschnutí po 24 hodinách (podle tloušťky vrstvy a typu barvy - metalické barvy schnou pomaleji). Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 3 díly barvy : 2 díly ředidla Revell Color Mix. Použitím ředidla jiné značky se může snížit kvalita barvy.

Pro dosažení nejlepšího vzhledu se doporučuje nejprve povrch nastříkat základní barvou Revell Basic Color (sprej nebo pro airbrush).

Na čištění štětce se doporučuje použít Revell Paint Clean a na čištění stříkací pistole přípravek Revell Airbrush Clean.

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nasledujte nás na Facebooku