Zvezda Snap Kit - Sturmgeschütz III Ausf.B (1:100) - 1
  • Zvezda Snap Kit - Sturmgeschütz III Ausf.B (1:100) - 1
  • Zvezda Snap Kit - Sturmgeschütz III Ausf.B (1:100) - 2
  • Zvezda Snap Kit - Sturmgeschütz III Ausf.B (1:100) - 3
  • Zvezda Snap Kit - Sturmgeschütz III Ausf.B (1:100) - 4
  • Zvezda Snap Kit - Sturmgeschütz III Ausf.B (1:100) - 5
  • Zvezda Snap Kit - Sturmgeschütz III Ausf.B (1:100) - 6

Zvezda Snap Kit - Sturmgeschütz III Ausf.B (1:100)

ZV-6155
Zacvakávací model Zvezda 6155 německé útočného děla Stug.III Ausf.B. Měřítko 1:100, délka 5,3 cm.
113 Kč
S DPH
Počet
Na dotaz

  • Ochrana dat Ochrana dat
  • Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU. Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU.
  • Garance vrácení zboží Garance vrácení zboží
Popis

Zacvakávací model Zvezda 6155 německé útočného děla Stug.III Ausf.B. Měřítko 1:100, délka 5,3 cm. Balení obsahuje 11 dílků ke složení.

Informace o originálu:

Sturmgeschütz III bylo německé útočné dělo postavené na podvozku tanku Panzer III. Jde o nejrozšířenější a nejvýznamnější modifikaci tohoto tanku a o vůbec nejrozšířenější typ německé těžké obrněné techniky z období 2. světové války. Verze A až E byly vyzbrojeny kanonem 7,5 cm StuK 37 L/24, verze E byla navíc doplněna kulometem MG 34. Obrněnce byly určeny především pro podporu pěchoty. Boje na východní frontě však ukázaly na naléhavou potřebu bojového prostředku, který by mohl čelit velkému množství těžce opancéřovaných sovětských tanků. Tato skutečnost vedla k urychlenému vývoji nové generace těchto útočných děl, která měla sloužit jako efektivní prostředek v boji proti nepřátelským tankům. Tak vznikly verze Stug III F a Stug III G, vyzbrojené kanónem ráže 7,5 cm a dvěma kulomety. Stroje této nové generace se někdy označovaly též jako StuG 40. Celkem bylo během druhé světové války vyprodukováno 10.619 kusů této techniky.

Zacvakávací stavebnice Zvezda Snap Kit

Stavebnice plastikových modelů Zvezda řady Snap Kit jsou určeny hlavně pro začínající stavitele. Jednotlivé plastové dílky je potřeba vyříznout z výlisků nožem nebo je vycvaknout kleštičkami. Plastové dílky jsou navrženy tak, aby se daly do sebe zacvaknout a tím držely pohromadě. Určitě doporučujeme pro zvýšení pevnosti modelů jednotlivé dílky po zacvaknutí k sobě přilepit, např. lepidlem Revell Contacta Professional.

Sestavený model je pak nutné nabarvit emailovými (syntetickými) nebo akrylovými barvami na plastikové modely.

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nasledujte nás na Facebooku