rc-auta.eu - jak vypadá náš balík

Jsme zapálení modeláři tělem i duší. Když nezjišťujeme novinky na trhu, nebo neodbavujeme naše zákazníky, školíme se, nebo s RC sjíždíme háje a louky, brodíme se terénem, plachtíme nad krajinou českou, nebo svištíme a rozbíjíme vlny řek, rybníků a jezer. Učíme mladou generaci milovat modely RC a vysvětlujeme základy + a -.

Naše firma RC-auta.eu se již 10 rokem profesionálně věnuje prodejem rádiem řízených modelů, RC aut, elektroniky, doplňků, náhradních a tuningových dílů. 

Aktivně komunikujeme s RC dodavateli a výrobci z celého světa, účastníme se seminářů a snažíme se Vám, ostatním modelářům pomoci dobrou radou, opravou rozbitého, nebo servisem. Jsme Vám k dispozici na tel.č.: 777 558 228, nebo na info@rc-auta.eu

Zásilky doručujeme pomocí přepravních společností Zásilkovna, Geis, PPL a České pošty. Způsob platby si vždy můžete určit sami. Zásilky se snažíme odeslat druhý den po přijetí objednávky, k balení používáme kartonové krabice různých rozměrů, bublinkové obálky a tmavé elastické folie, zboží je baleno vždy tak, aby objednané produkty byli co nejlépe chráněny proti poškození. 

Bereme na vědomí i aktuální situaci a všechny produkty, než se k Vám dostanou, precizně desinfikujeme. Zásilky od nás vždy poznáte - používáme lepící pásky s logem rc-auta.eu

Nabízíme Vám také poštovné zdarma (mimo akční dny „ Delivery Free“ ) při objednání nad 4000,- Kč

Při objednávce v minimální hodnotě 5000,- Kč získáváte automaticky slevu na další nákup 5%

“ Žijeme jen jednou - tak by to měla být zábava..”