• Banner

Dragon Force V6 RACING plachetnice 2,4GHz RTR - 1
  • Dragon Force V6 RACING plachetnice 2,4GHz RTR - 1
  • Dragon Force V6 RACING plachetnice 2,4GHz RTR - 2

Dragon Force V6 RACING plachetnice 2,4GHz RTR

4ST308815
Modernizované provedení modelu plachetnice s trupem z odolného plastu délky 650mm v RTR verzi s 2,4GHz soupravou, silným servem navijáku a servem kormidla. Pro soutěžní ježdění v kategorii RG65 nebo…
6 710 Kč
S DPH
Počet
Na dotaz

  • Ochrana dat Ochrana dat
  • Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU. Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU.
  • Garance vrácení zboží Garance vrácení zboží
Popis
Modernizované provedení modelu plachetnice s trupem z odolného plastu délky 650mm v RTR verzi s 2,4GHz soupravou, silným servem navijáku a servem kormidla. Pro soutěžní ježdění v kategorii RG65 nebo rekreační poježdění na každém větším rybníčku.

DragonForce65 V6 je modernizovaná verze oblíbené plachetnice se zcela přepracovaným systémem lanoví a ovládání plachet, vylepšeným příslušenstvím, novým čtyřkanálovým vysílačem 2,4GHz a rozšířeným návodem s důkladným popisem stavby a nastavování modelu.

DragonForce65 V6 je již dospělý model plachetnice, se kterým si výborně zajezdíte na každé jen trochu větší vodní ploše – a můžete s ním dokonce soutěžit ve speciální třídě RG65. Právě zkušenosti stovek závodníků z celého světa vedly k vývoji nové verze plachetnice, která je odolnější v provozu a snadněji nastavitelná pro vysoké výkony. Díky přijatelným rozměrům a snadno demontovatelnému stěžni a kýlu je to jednoduše přepravitelný věrný společník na víkendové výpravy nebo dovolenou u vody. Stačí jenom čtyři tužkové alkalické baterie nebo akumulátory do vysílače a čtyři pro přijímač, upevnit stěžeň, kýl, kormidlo a plachty - a můžete vyrazit.

Trup lodi je plastový, snadný přístup k prostoru pro přijímačové akumulátory zaručuje kryt z průhledného plastu (pro dokonalou vodotěsnost se přelepuje dodávanými samolepícími přelepkami nebo prostě izolepou). Pokud byste se z nějakého důvodu potřebovali dostat k přijímači a servům ovládajícím kormidlo a plachty, je možné po vyšroubování 4 šroubů vyjmout celé lože serv a elektroniky. Příď lodi pokrývá měkký gumový „nárazník“ který omezí následky „pošťuchování“, které je závodech palchetnic běžné.

Stěžeň je z uhlíkové trubky (konce dílů stěžně jsou opatřeny kovovými kroužky na ochranu proti rozlomení) stejně jako ráhna, plachty jsou vyrobeny z pevného syntetického materiálu odolného proti roztržení, cípy plachet jsou zesíleny nalepenou plastovou fólií. Lanoví ze super pevných nití Dyneema s novými robustnějšími napínáky (drážkovanými pro snadné uchopení) umožňuje nastavovat polohu stěžně v širokém rozmezí. Stejně tak můžete v širokém rozmezí nastavovat vydutí plachet, napětí jejich předních a zadních lemů pro dokonalé přizpůsobení aktuální síle větru a vyladění na maximální výkon.

Palubní elektroniku napájejí čtyři tužkové akumulátory nebo alkalické baterie. Pokud použijete kvalitní NiMH akumulátory s nízkým samovybíjením, jako jsou naše RAY Long 2000 mAh nebo Sanyo Eneloop 2000 mAh, máte k dispozici zdroj pro několik hodin plavby.

Nový čtyřkanálový vysílač je vybaven digitálními trimy (se zvukovou signalizací polohy), přepínači smyslu výchylek a možností nastavení velikosti výchylek ve všech kanálech, takže zaručuje jednoduché nastavení a pohodlné řízení modelu. Pro ovládání lodi je namontováno mikroservo pro kormidlo a speciální silné navijákové servo pro ovládání plachet.

Výuku plachtění vám usnadní rozšířený návod s obrázkovým průvodcem vysvětlujícím nastavování plachtoví, manévrování lodi při plavbě po větru i proti němu. Slova jako vratiplachta, kosatka, halsa, křižování, cunningham, kiking...už pro vás nebudou žádným tajemstvím!

Spolu s lodí je dodáván stojánek s plastovými čely spojenými uhlíkovými trubkami, který poslouží při přípravě lodi k plavbě a v dobách mimo jachtařskou sezónu vám umožní proměnit DragonForce65 V6 v elegantní bytový doplněk.

OBSAH BALENÍ:
  • Model plachetnice s osazenou palubní elektronikou
  • 4-kanálový vysílač 2,4GHz
  • Stojánek
  • Manuál
Délka [mm]650
Šířka [mm]116.5
Výška [mm]1338
Výška stěžně [mm]915
Plocha plachet [dm2]22.26
Plocha kosatky [dm2]7.66
Plocha vratiplachty [dm2]14.6
Hmotnost [g]1350
Ovládané funkceLK,NP
Náročnost stavbyS1
Náročnost pilotážeP1,P2
9 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kód: 4SP1102

Značka: DUMAS

Ace Racing Sloop plachetnice 432mm

Stavebnice volně plovoucí plachetnice o délce 432mm pro začátečníky, lze doplnit RC ovládání. V rozsypu, předseknuté překližkové, mahagonové, balsové a bukové díly, dacronová plachta a drobné…

Cena 1 276 Kč
Zobrazit
Na dotaz

Kód: 4ST308807V3

Značka: Joysway

Binary V3 400mm RTR

Plachetnice - katamaran o délce 400mm, plně vybavený RTR set s 2kanálovou 2,4GHz soupravou. Plastové trupy, odnímatelný uhlíkový stěžeň s plachtou a odnímatelné plastové kýly pro snadnou přepravu a…

Cena 2 678 Kč
Zobrazit
K odeslání do 3-5 dnů

Kód: 3BB5082

Značka: Billing Boats

Dragen Yacht 1:12

Detailně propracovaná RC maketa švédské závodní plachetnice z roku 1929 s dřevěným plaňkovaným trupem o délce 750 mm dánské firmy Billing Boats. Stavebnice v rozsypu v měřítku 1:12.

Cena 5 174 Kč
Zobrazit
K odeslání do 3-5 dnů

Kód: 4ST308812V3B

Značka: Joysway

Focus V3 RTR plachetnice - modrá

Model plachetnice s plastovým trupem délky 995mm v RTR verzi s 2,4GHz soupravou, silným servem navijáku a servem kormidla. Soutěžní plachetnice třídy 1M, uhlíkový stěžeň a ráhna, celková výška 2046mm.

Cena 7 862 Kč
Zobrazit
K odeslání do 3-5 dnů

Kód: 4ST308812V3R

Značka: Joysway

Focus V3 RTR plachetnice - červená

Model plachetnice s plastovým trupem délky 995mm v RTR verzi s 2,4GHz soupravou, silným servem navijáku a servem kormidla. Soutěžní plachetnice třídy 1M, uhlíkový stěžeň a ráhna, celková výška 2046mm.

Cena 7 862 Kč
Zobrazit
K odeslání do 3-5 dnů