• Banner

Dragon Force V6 RACING plachetnice 2,4GHz RTR - 1
  • Dragon Force V6 RACING plachetnice 2,4GHz RTR - 1
  • Dragon Force V6 RACING plachetnice 2,4GHz RTR - 2

Dragon Force V6 RACING plachetnice 2,4GHz RTR

4ST308815
Modernizované provedení modelu plachetnice s trupem z odolného plastu délky 650mm v RTR verzi s 2,4GHz soupravou, silným servem navijáku a servem kormidla. Pro soutěžní ježdění v kategorii RG65 nebo…
5 216 Kč
S DPH
Počet
Na dotaz

  • Ochrana dat Ochrana dat
  • Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU. Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU.
  • Garance vrácení zboží Garance vrácení zboží
Popis
Modernizované provedení modelu plachetnice s trupem z odolného plastu délky 650mm v RTR verzi s 2,4GHz soupravou, silným servem navijáku a servem kormidla. Pro soutěžní ježdění v kategorii RG65 nebo rekreační poježdění na každém větším rybníčku.

DragonForce65 V6 je modernizovaná verze oblíbené plachetnice se zcela přepracovaným systémem lanoví a ovládání plachet, vylepšeným příslušenstvím, novým čtyřkanálovým vysílačem 2,4GHz a rozšířeným návodem s důkladným popisem stavby a nastavování modelu.

DragonForce65 V6 je již dospělý model plachetnice, se kterým si výborně zajezdíte na každé jen trochu větší vodní ploše – a můžete s ním dokonce soutěžit ve speciální třídě RG65. Právě zkušenosti stovek závodníků z celého světa vedly k vývoji nové verze plachetnice, která je odolnější v provozu a snadněji nastavitelná pro vysoké výkony. Díky přijatelným rozměrům a snadno demontovatelnému stěžni a kýlu je to jednoduše přepravitelný věrný společník na víkendové výpravy nebo dovolenou u vody. Stačí jenom čtyři tužkové alkalické baterie nebo akumulátory do vysílače a čtyři pro přijímač, upevnit stěžeň, kýl, kormidlo a plachty - a můžete vyrazit.

Trup lodi je plastový, snadný přístup k prostoru pro přijímačové akumulátory zaručuje kryt z průhledného plastu (pro dokonalou vodotěsnost se přelepuje dodávanými samolepícími přelepkami nebo prostě izolepou). Pokud byste se z nějakého důvodu potřebovali dostat k přijímači a servům ovládajícím kormidlo a plachty, je možné po vyšroubování 4 šroubů vyjmout celé lože serv a elektroniky. Příď lodi pokrývá měkký gumový „nárazník“ který omezí následky „pošťuchování“, které je závodech palchetnic běžné.

Stěžeň je z uhlíkové trubky (konce dílů stěžně jsou opatřeny kovovými kroužky na ochranu proti rozlomení) stejně jako ráhna, plachty jsou vyrobeny z pevného syntetického materiálu odolného proti roztržení, cípy plachet jsou zesíleny nalepenou plastovou fólií. Lanoví ze super pevných nití Dyneema s novými robustnějšími napínáky (drážkovanými pro snadné uchopení) umožňuje nastavovat polohu stěžně v širokém rozmezí. Stejně tak můžete v širokém rozmezí nastavovat vydutí plachet, napětí jejich předních a zadních lemů pro dokonalé přizpůsobení aktuální síle větru a vyladění na maximální výkon.

Palubní elektroniku napájejí čtyři tužkové akumulátory nebo alkalické baterie. Pokud použijete kvalitní NiMH akumulátory s nízkým samovybíjením, jako jsou naše RAY Long 2000 mAh nebo Sanyo Eneloop 2000 mAh, máte k dispozici zdroj pro několik hodin plavby.

Nový čtyřkanálový vysílač je vybaven digitálními trimy (se zvukovou signalizací polohy), přepínači smyslu výchylek a možností nastavení velikosti výchylek ve všech kanálech, takže zaručuje jednoduché nastavení a pohodlné řízení modelu. Pro ovládání lodi je namontováno mikroservo pro kormidlo a speciální silné navijákové servo pro ovládání plachet.

Výuku plachtění vám usnadní rozšířený návod s obrázkovým průvodcem vysvětlujícím nastavování plachtoví, manévrování lodi při plavbě po větru i proti němu. Slova jako vratiplachta, kosatka, halsa, křižování, cunningham, kiking...už pro vás nebudou žádným tajemstvím!

Spolu s lodí je dodáván stojánek s plastovými čely spojenými uhlíkovými trubkami, který poslouží při přípravě lodi k plavbě a v dobách mimo jachtařskou sezónu vám umožní proměnit DragonForce65 V6 v elegantní bytový doplněk.

RC set obsahuje: takřka hotový model plachetnice s osazenou palubní elektronikou, čtyřkanálový vysílač 2,4GhHz, stojánek a návod k obsluze.

Délka [mm]650
Šířka [mm]116.5
Výška [mm]1338
Výška stěžně [mm]915
Plocha plachet [dm2]22.26
Plocha kosatky [dm2]7.66
Plocha vratiplachty [dm2]14.6
Hmotnost [g]1350
Ovládané funkceLK,NP
Stavební náročnostS1
Náročnost pilotážeP1,P2
16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kód: RB-JS-8815A

Značka: Joysway

Dragon Force 65 V6 plachetnice PNP

Dragonforce 65 V6 plachetnice Plug & Play je soutěžní RC model plachetnice na dálkové ovládání, která prošla dalšími inovacemi, které přinášejí vyšší kvalitu. Byla zvětšena pevnost trupu, nové…

Cena 7 109 Kč
Zobrazit
Skladem

Kód: 4ST308812

Značka: Joysway

Focus V2 RTR plachetnice

Model plachetnice s plastovým trupem délky 995mm v RTR verzi s 2,4GHz soupravou, silným servem navijáku a servem kormidla. Soutěžní plachetnice třídy 1M, uhlíkový stěžeň a ráhna, celková výška 2046mm.

Cena 7 306 Kč
Zobrazit
Na dotaz

Nasledujte nás na Facebooku