Kód: KN-LP4S5200BASH-XT
Značka: KONECT
KONECT LiPo 5200mah 14.8V 60C 4S1P 79,96Wh, XT90 konektor
s XT90 konektorem a XH balančním konektorem, kapacita 5200mAh, 60C vybíjecí proud (krátkodobě 70C), napětí 14,8V/4S.
Banner
Ochrana dat
Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU.
Garance vrácení zboží
LiPo akumulátor Spektrum 14,8 V 3200 mAh 30C s technologií Smart pro RC letadla a vrtulníky. Technologie Smart zjednodušuje a zrychluje nabíjení a prodlužuje životnost akumulátoru. Konektor IC3.
Smart akumulátory Spektrum reagují na moderní trendy z poslední doby. Smart akumulátory obsahující elektroniku, která zajišťuje bezpečné a zejména snadné použití. Integrované elektronika v akumulátoru trvale vyhodnocuje napětí jednotlivých článků akumulátoru a teplotu celého akumulátoru, optimalizuje nabití jednotlivých článků pro dosažení co nejkratší doby nabíjení.
Pomocí testeru Spektrum XBC100 můžete snadno zjistit všechny potřebné parametry akumulátoru a dále můžete aktivovat automatické vybíjení akumulátoru.
Pokud Smart LiPo akumulátor připojíte ke Smart nabíječi, nabíječ si načte veškeré potřebné parametry (typ akumulátoru, počet článků, kapacitu, nabíjecí proud) přímo z akumulátoru. Nabíjení tak nikdy nebylo jednodušší!
Nové konektory IC3 a IC5 mají moderní konstrukci s důrazem na bezpečnost a jednoduchost. Kontakty jsou tvořeny v zlacenými kolíky a dutinkami (v případě IC3 konektoru o průměru 3.5 mm, u konektoru IC5 o průměru 5 mm). Konektor je dále vybaven datovým vodičem pro komunikaci s nabíječem. Při použití nabíječů Smart není potřeba zapojovat balanční konektor. Konektory IC3, resp. IC5 je zpětně kompatibilní s konektorem EC3, resp. EC5.
Jak již bylo uvedeno, konektory byly navrženy s důrazem na bezpečné a jednoduché používání. Konektory nelze přepólovat, kontakty i pájené spoje jsou překryty plastovým obalem.
Pro možnost nabíjení akumulátorů konvenčními nabíječi je z akumulátoru vyveden standardní servisní (balanční) konektor JST-XH.
Dlouhodobé uchovávání akumulátoru v plně nabitém stavu degraduje jeho vlastnosti - to se projevuje měknutím / nafouknutím článků. Proto akumulátory Spektrum Smart obsahují obvod, který po nastavené době začne akumulátor pomalu vybíjet na tzv. skladovací napětí. Doba je nastavitelná pomocí nabíječů Smart s displejem, v rozmezí 12 až 240 hodin. Funkci lze rovněž pomocí nabíječů Smart deaktivovat.
Tato jedinečná funkce výrazně prodlužuje životnost baterie a zajišťuje lepší výkonnost po dobu životnosti sady.
Továrně je akumulátor nastaven, aby se po 72 hodinách začal automaticky vybíjet do režimu skladovaní.
Kód: KN-LP4S5200BASH-XT
Značka: KONECT
s XT90 konektorem a XH balančním konektorem, kapacita 5200mAh, 60C vybíjecí proud (krátkodobě 70C), napětí 14,8V/4S.
Kód: L432251
Značka: LRP Electronic
Nejnovější generace baterii LRP roku 2023. "GRAPHENE 4.1" technologie znamená, že baterie jsou lehčí, odolnější pro skladování, s kratší dobou nabíjení, s vyšším výkonem s menším elektrickým odporem…
Kód: C-49530
Značka: Team Corally
Team Corally VOLTAX HiVolt verze pro opravdové závodníky s kapacitou 6500mAh v Stick Hardcase verzi. Rozměry: 138x47x48mm, nabíjecí proud max.
Kód: C-49631
Značka: Team Corally
Team Corally VOLTAX HiVolt verze pro opravdové závodníky s kapacitou 6500mAh v Stick Hardcase verzi. Rozměry: 138x47x48mm, nabíjecí proud max.
Kód: C-49731
Značka: Team Corally
Team Corally X-CELERATED verze pro začínající a rekreační závodníky s kapacitou 6750mAh v Stick Hardcase verzi. Rozměry: 138,5x47x48mm, nabíjecí proud max.
Kód: KN-LP4S6700BASH-XT
Značka: KONECT
s XT-90 konektorem, kapacita 6700mAh, 60C vybíjecí proud (krátkodobě 120C), napětí 14,8V/4S, délka: 139mm, šířka: 46mm, výška: 45,5mm, váha: 593g
Kód: RP-0749
Značka: RUDDOG
Nové 2024/2025 LiPo sady RUDDOG Racing jsou vyrobeny z nejnovější generace vysoce kvalitních Hi-Volt silicium-grafenových článků. To umožnilo dosáhnout dalších vylepšení, pokud jde o vnitřní odpor a…
Kód: C-49247-X
Značka: Team Corally
Team Corally SPORT RACING verze pro začínající závodníky s kapacitou 7200mAh v Semi-Soft verzi. Konfigurace: 4S 1P, rozměry: 150x44x40mm, XT90 napájecí konektor, XH-4S balanční konektor.
Kód: C-49145-X
Značka: Team Corally
Team Corally SPORT RACING verze pro začínající závodníky s kapacitou 5500mAh v Hardcase verzi. Konfigurace: 4S 1P, rozměry: 138x47x48mm, XT90 napájecí konektor, XH-4S balanční konektor.
Kód: C-49731
Značka: Team Corally
X-CELERATED 100C LiPo Stick Hardcase-6750mAh-14.8V-XT90 (99,90Wh)
Kód: RP-0475
Značka: RUDDOG
Nové LiPo sady RUDDOG Racing jsou vyrobeny z nejnovější generace vysoce kvalitních silicium-grafenových článků. To umožnilo dosáhnout dalších vylepšení, pokud jde o vnitřní odpor a kapacitu.
Kód: L430409
Značka: ANTIX
Ideální baterie pro 1/10 RC cars v hardcase provedení od fy.ANTIX
Kód: C-49531
Značka: Team Corally
Team Corally VOLTAX HiVolt verze pro opravdové závodníky s kapacitou 6750mAh v Stick Hardcase verzi. Rozměry: 138x47x48mm, nabíjecí proud max.
Kód: C-49630
Značka: Team Corally
Team Corally VOLTAX HiVolt verze pro opravdové závodníky s kapacitou 6500mAh v Stick Hardcase verzi. Rozměry: 138x47x48mm, nabíjecí proud max.
Kód: C-49429
Značka: Team Corally
Sport Racing 50C LiPo Stick Hardcase-5400mAh-11.1V-T-DYN (79,9Wh)