Kód: MT5010SB
Značka: Absima
Kovové Beadlock CNC disky Absima Metsafil 1.9 SixStar Silver/Black 2ks
Kód výrobku: MT5010SB Precizní hliníkové beadlock disky pro 1.9 pneumatiky. Vhodné i pro modely s portálovými nápravami
Banner
Ochrana dat
Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU.
Garance vrácení zboží
Pneumatika TPRO MEGABLOCK dokonale doplňuje řadu pneumatik TPRO. Díky velkým a pevným čepům nabízí pneumatika MEGABLOCK optimální pohon a přilnavost, zejména v prašných podmínkách. Kromě toho je pneumatika MEGABLOCK nejlepší volbou v podmínkách vyjetých kolejí a jam, protože velké volně stojící čepy dokáží dokonale zachytit jakoukoli nerovnost v terénu. Díky této vlastnosti dokáže MEGABLOCK perfektně fungovat i v mokrých a blátivých podmínkách, protože jeho čepy se v blátě hrabou dopředu jako lopaty.
Zcela nově vyvinutá směs pryže ZR od společnosti TPRO přesvědčí extrémně nízkým opotřebením a zároveň mimořádným výkonem. Vývojem materiálu se nám podařilo nastavit nová měřítka a s továrními řidiči TPRO neustále testujeme, abychom se stali ještě lepšími, pokud jde o kvalitu materiálu a konstrukci běhounu.
Směs ZR nabízíme v tvrdostech T2-Medium, T3-Soft a T4-Super Soft. Pomocí vhodných přísad je směs ZR k dispozici také v hliněné variantě v tvrdostech C3-Soft a C4-Super Soft. A konečně pro extrémně vlhké a mokré podmínky máme variantu Wet v provedení W5-Ultra Soft. Můžete si tedy vybrat z více než 60 různých pneumatik TPRO. Pro každé použití se tak jistě najde ideální pneumatika.
Naše pneumatiky TPRO jsou k dispozici ve 2 různých typech. Jednak jako nelepené pneumatiky v sadě po 4 kusech, nebo jako hotové lepené pneumatiky v páru po 2 kusech. U lepených kol se používá naše modrá vložka TPRO ve střední barvě (TP1309I3) a bílé disky v měkké verzi (TP100011SWH).
Obě varianty jsou dodávány v uzavíratelných obalech TPRO, které jsou ideální pro skladování pneumatik.
Kód: MT5010SB
Značka: Absima
Kód výrobku: MT5010SB Precizní hliníkové beadlock disky pro 1.9 pneumatiky. Vhodné i pro modely s portálovými nápravami
Kód: MX-PCW2004-S2
Značka: ProCircuit
Kód: 234708
Značka: Carson
Pneu s chrom diskem (Carson 900047) CV10 (2ks)
Kód: 2500057
Značka: Absima
Kód výrobku: 2500057 Sada pneu včetně disků pro buggy 1:10 2ks - zadní
Kód: NHA489
Značka: Carten
Kód: TP3313ZR03T3
Značka: TPRO
Nalepená, bílý disk a středně tvrdá modrá vložka
Kód: 2510004
Značka: Absima
Kód výrobku: 2510004 Sada 4ks pneumatik 1:10 včetně disků pro sportovni a rekreační ježdění
Kód: 2510041
Značka: Absima
Kód výrobku: 2510041 Driftové pneumatiky 1:10 včetně disků, 4ks
Kód: MT0050SS
Značka: Absima
Kód výrobku: MT0050SS Precizní hliníkové beadlock disky 1.9 včetně kroužků a šroubků
Kód: HRE007-0032
Značka: HOT RACE TIRES
Kód: C-14705-42
Značka: Team Corally
Kód: C-14753-28
Značka: Team Corally
RXC V2 28 shore TC KOMPLETNÍ nalepené gumy pro ASFALT, 4 ks.
Kód: TP3309ZR03T4
Značka: TPRO
Nalepená, bílý disk a středně tvrdá modrá vložka