Banner
Ochrana dat
Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU.
Garance vrácení zboží
Pneumatiky PMT REINFORCED jsou díky své speciální kostře navrženy tak, aby odolaly značnému namáhání, kterému jsou vystaveny. Technologie konstrukce těchto pneumatik vychází přímo ze zkušeností společnosti PMT získaných ve světě motorsportu.
Její inovativní kostra je tvořena asymetrickými radiálními vrstvami a měkkým nylonovým pásem umístěným pod úhlem 90°, což umožňuje neuvěřitelnou ovladatelnost, která má za následek bezkonkurenční výkon a zabraňuje zvětšování průměru pneumatiky v důsledku odstředivé síly, které je vystavena.
Kód: C-14719-37
Značka: Team Corally
Kód: MT5010BGO
Značka: Absima
Kód výrobku: MT5010BGO Precizní hliníkové beadlock disky pro 1.9 pneumatiky. Vhodné i pro modely s portálovými nápravami
Kód: PMTRALLY18Q3
Značka: PMT
Nalepená, bílý disk pro 17mm šestihran unašeč.
Kód: MT0030BB
Značka: Absima
Kód výrobku: MT0030BB Precizní hliníkové beadlock disky 1.9 včetně kroužků a šroubků
Kód: L-T3383VB
Značka: Louise RC
Kompletní kola pro crawler/expedice 1/10. Univerzální pneumatiky vhodné do sucha i do mokra, pro jakýkoliv povrch.
Kód: TP3402SP03R3
Značka: TPRO
Nalepená, bílý disk a středně tvrdá modrá vložka, pro 17mm šestihran unašeč.
Kód: C-14705-35
Značka: Team Corally
Kód: TP3313ZR03T4
Značka: TPRO
Nalepená, bílý disk a středně tvrdá modrá vložka
Kód: 237723
Značka: REELY
1:8 Kompletní kola BUGGY COMPETITION (4ks)