• Banner

  • Nové

Tamiya 47489 1/10 R/C Egress Black Edition

47489

Velmi kvalitní model od Tamiya.

10 590 Kč
S DPH
Počet
Skladem

  • Ochrana dat Ochrana dat
  • Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU. Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU.
  • Garance vrácení zboží Garance vrácení zboží
Popis
Egress je velké jméno v panteonu R/C modelů Tamiya a nyní přichází v černé edici! Díky novým barevným nálepkám, speciálním eloxovaným povrchům pro sloupky a části tlumičů jistě upoutá pozornost, stejně jako speciálně navržený obal.

O Modelu
★Karoserie, křídlo a spodní kryt jsou z lehkého a odolného polykarbonátu. ★Nové barvy nálepek byly vybrány tak, aby odpovídaly barevnému schématu uprostřed černé. ★Tlumiče a svislé části mají stylový eloxovaný povrch v tmavé titanové barvě, zatímco kola jsou vylisována ze stříbrného plastu. ★Motor se prodává samostatně.
16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kód: 47454

Značka: Tamiya

TT02B Plasma Edge II Iridescent

Stavebnice RC auta 4WD na podvozku TT02B včetně nabarvené lexanové karoserie. Bonus elektronický regulátor TBLE-02 (pro střídavé i stejnosměrné motory) a motor Tamiya 54358 se zvýšeným kroutícím momentem.  Pro zprovoznění modelu je potřeba dokoupit RC soupravu, baterii a nabiječku.

Cena 3 290 Kč
Zobrazit
3-5 dnů