Banner
Ochrana dat
Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU.
Garance vrácení zboží
Vysoce výkonné hliníkové ventilátory jsou srdcem řady ventilátorů LRP - a hliníkový SuperHighRev. ventilátor WorksTeam 40x15 mm je posouvá na vyšší úroveň.
Tento ventilátor, vyvinutý v Evropě, je vybaven pokročilým elektronickým obvodem v kombinaci s jedinečnou konstrukcí lopatek ventilátoru pro extrémně vysoké otáčky a vynikající průtok vzduchu - pro maximální chlazení a spolehlivost!
CNC frézovaný hliníkový rám poskytuje maximální tah, vynikající odolnost a charakteristický vzhled WorksTeam - doplněný dvoubarevným eloxováním a několika laserem gravírovanými logy LRP.
Díky 15mm tloušťce mají lopatky ventilátoru větší styčnou plochu se skříní - díky tomu je tento ventilátor mnohem robustnější než běžné 10mm modely.
Chladicí systém:
Dokonalá kombinace, která udrží váš 1/8 elektromotor chladný - za jakýchkoli závodních podmínek.
Kód: C-53116-1
Značka: Team Corally
Vysokorychlostní ventilátor 40mm - 6-8,4V - dvakrát uložený v kuličkových ložiskách - konektor BEC/JR. Otáčky cca.
Kód: N920521
Značka: NOSRAM
Kotva pro NOSRAM N22 Stock motory je ze sintrovaného neodymu nejvyšší kvality, délka 24,0mm , vnitřní průměr 5,0mm, průměr 12,3mm, niklový povrh, stříbrná ocelová hřídel je tvrzená.
Kód: N920504
Značka: NOSRAM
Kotva pro NOSRAM N22 motory je ze sintrovaného neodymu nejvyšší kvality, délka 24,0mm , vnitřní průměr 5,0mm, průměr 12,3mm, niklový povrh, černá ocelová hřídel je tvrzená.
Kód: N920522
Značka: NOSRAM
Kotva pro NOSRAM N22 Stock motory je ze sintrovaného neodymu nejvyšší kvality, délka 24,0mm , vnitřní průměr 5,0mm, průměr 12,5mm, niklový povrh, stříbrná ocelová hřídel je tvrzená.
Kód: L520505
Značka: LRP Electronic
Kotva pro LRP X22 motory je ze sintrovaného neodymu nejvyšší kvality, délka 24,0mm , vnitřní průměr 5,0mm, průměr 12,7mm, niklový povrh, černá ocelová hřídel je tvrzená.
Kód: RP-0093
Značka: RUDDOG
s JR konektrorem. Vysokootáčkový větráček ze střídavým motorem.