FLX10-3S80 Flux Střídavý regulátor otáček - 1
  • FLX10-3S80 Flux Střídavý regulátor otáček - 2
FLX10-3S80 Flux Střídavý regulátor otáček 80A
HPIMV150238
Regulátor otáček používaný v modelech Maverick Quantum FLUX 80A.Programovatelný. Trvalý proud 80A(špičkový 540A), napájení 2-3 LiPo článků, BEC 6V/2A.
S DPH
Počet
K odeslání do 3-5 dnů
  • Ochrana dat Ochrana dat
  • Garance vrácení zboží Garance vrácení zboží
Popis
Regulátor otáček používaný v modelech Maverick Quantum FLUX 80A.Programovatelný. Trvalý proud 80A(špičkový 540A), napájení 2-3 LiPo článků, BEC 6V/2A. Při napájení 2S Lipo pro maximálně 6000KV motory, s 3S Lipo maximálně 4000KV motory.
16 dalších produktů ve stejné kategorii:
Kód: HW30112618
Značka: HOBBYWING
XERUN XR10 PRO WP regulátor 160A
Elektronický střídavý regulátor řady XeRun s maximálním špičkovým proudem až 1200 A, vestavěným BEC obvodem 5-7,4 V/5A a programovatelný přes HW OTA modul (BT) nebo LCD box PRO. Ideální pro cestovní…