• Banner

RC bagr Volvo 1:16

500907339

Pásové rypadlo Volvo s realistickými funkcemi

2 590 Kč
S DPH
Počet
Skladem

  • Ochrana dat Ochrana dat
  • Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU. Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU.
  • Garance vrácení zboží Garance vrácení zboží
Popis


Pásové rýpadlo Volvo s dálkovým ovládáním v měřítku 1:16, je univerzální RC pracovní vozidlo s mnoha funkcemi, jako je otáčení sestavy o 360 stupňů. Pohon pásového rýpadla, otáčení a lopatu rýpadla lze ovládat pomocí vícekanálového dálkového ovládání 2,4 GHz. Na lžíci lze nabrat až 200 g materiálu. Skutečný pocit na staveništi zajišťuje zvuk motoru, houkačka a LED světelná jednotka. Výkonná nikl-metal hydridová baterie poskytuje 40 minut jízdy s dobou nabíjení 3 hodiny. Pásové rypadlo RC se značkou Volvo je vybaveno bezproblémovým systémem dálkového ovládání 2,4 GHz, bateriemi vysílače, baterií pro napájení a USB nabíječkou a je připraveno k použití ihned po nabití. Koupit - nabít - akce!

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kód: DE511

Značka: Double Eagle

Lžícový bagr 1:20 RTR 2,4Ghz

Lžícový bagr v měřítku 1:20 s 6-kanálovým multifunkčním dálkovým ovladačem nabízí: přednastavenou demo jízdu, simulovaná světla, pohyby výkopu a vyložení nákladu, automatické vypnutí, klakson, funkci…

Cena 38,35 €
Zobrazit
Na dotaz