• Banner

RC bagr Volvo 1:16

500907339

Pásové rypadlo Volvo s realistickými funkcemi

2 590 Kč
S DPH
Počet
Skladem

  • Ochrana dat Ochrana dat
  • Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU. Možnost výběru alternativních dopravců dle Vašich potřeb. Dodání zboží do celé EU.
  • Garance vrácení zboží Garance vrácení zboží
Popis


Pásové rýpadlo Volvo s dálkovým ovládáním v měřítku 1:16, je univerzální RC pracovní vozidlo s mnoha funkcemi, jako je otáčení sestavy o 360 stupňů. Pohon pásového rýpadla, otáčení a lopatu rýpadla lze ovládat pomocí vícekanálového dálkového ovládání 2,4 GHz. Na lžíci lze nabrat až 200 g materiálu. Skutečný pocit na staveništi zajišťuje zvuk motoru, houkačka a LED světelná jednotka. Výkonná nikl-metal hydridová baterie poskytuje 40 minut jízdy s dobou nabíjení 3 hodiny. Pásové rypadlo RC se značkou Volvo je vybaveno bezproblémovým systémem dálkového ovládání 2,4 GHz, bateriemi vysílače, baterií pro napájení a USB nabíječkou a je připraveno k použití ihned po nabití. Koupit - nabít - akce!

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kód: DE582

Značka: Double Eagle

Tahač s cisternou 1:26 RTR 2,4Ghz

S tímto tahačem v měřítku 1:26 můžete jet vpřed, vzad, zatáčet vlevo, vpravo. Dále nabízí ručně sklopnou kabinu a odnímatelný návěs, nádrž na vodu a ručně ovládanou vodní pumpu, funkční světla a…

Cena 1 131 Kč
Zobrazit
K odeslání do 3-5 dnů

Kód: DE356

Značka: Double Eagle

Traktor s lopatou 1:16 RTR 2,4Ghz

RC model traktoru s lopatou, nakladače v měřítku 1:16 nabízí: jízdu dopředu, dozadu, doleva, doprava, pohyb ramene nahoru a dolů, vyklápění lopaty. Disponuje měkčenými koly pro snadný a plynulý pohyb.

Cena 1 795 Kč
Zobrazit
K odeslání do 3-5 dnů

Nasledujte nás na Facebooku